۰۲۱۸۸۹۰۹۶۰۶
۰۹۱۰۲۱۴۸۴۴۲
تهران؛ ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، مجتمع تجارت ایرانیان، طبقه ۵، واحد ۴

آموزش تعمیرات یو پی اس UPS

Print
استفاده یو پی اس در بیمارستانها،‌ مراکز پزشکی، کارخانجات، سیستم های امنیتی و پرینترها میباشد. آموزش تعمیرات یو پی اس به واردکنندگان این دستگاهها برای خدمات و گارانتی کمک بزرگی میکند. برای اینکه با این دستگاهها حرفه ای شویم لازم است دو کلاس آموزش تعمیرات یو پی اس و آموزش نصب یو پی اس را بگذرانیم. در آموزش تعمیرات UPS با عملکرد بوردهای تغذیه و آی سی های با توانمندی بالا در این دستگاهها آشنا میشوید.

آموزش تعمیر یو پی اس

آموزش تعمیرات یو پی اس و آموزش نصب یو پی اس و آموزش تعمیرات استابلایزرو آموزش تعمیرات تغذیه سوئیچینگ

آموزش تعمیرات یو پی اس

کلاس آموزش تعمیر یو پی اس شامل بردهای چندلایه و تعمیر بخش تغذیه سوئیچینگ آن است. البته ارتباط مدار یو پی اس با مدار باتری و شارژ نیز از عناوین اصلی در مبحث تدریس است. چندین مدل یو پی اس در کارگاه برای آموزش وجود دارد که کارآموزان نیز میتوانند یو پی اس خراب جهت تمرین بیاورند.

روش برگزاری دوره آموزش تعمیرات یو پی اس UPS:

 • آموزش مدلهای مختلف یو پی اس UPS

آموزش تعمیر UPS آنلاین: این یو پی اس ها بدلیل استفاده از تکنولوژی خاص آن (آنلاین دابل کانورژن) کاربردهای وسیعی دارد ، استفاده از هرکدام از این محصولات دارای کاربردهای متفاوتی است ، که دقت در انتخاب آنها ضروری به نظر می رسد ، این نوع از یو پی اس ها عموما در حساس ترین دستگاهها که به دقت و حساسیت بیشتری در ثبات برق ورودی شان نیاز دارند استفاده می شود . کارکرد دائمی و هوشمندانه آنها نیز مورد دیگری بر استفاده خاص آنها می باشد .

آموزش تعمیر UPS های آفلاین و لاین اینتراکتیو : این سری یو پی اس ها که با تکنولوژی آفلاین و یا لاین اینتراکتیو کار می کنند به صورت عمومی کاربرد بسیار وسیعی دارند و در بیشتر موارد دستگاه هائی که پهنای باند وسیعی از برق شهر را می پذیرند از این نوع یو پی اس ها استفاده می کنند . 

آموزش تعمیر UPS تخصصی با کاربرد های خاص : این گروه از یو پی اس ها دارای کاربرد موارد خاص صنایع مخابراتی ، ناوبری ، نیروگاهی و موارد مشابه که دارای باتری خانه می باشند مناسب است . 

آموزش تعمیر AVR استابلایزر : با استفاده از تکنولوژی سرووموتور در انواع سه فاز و تک فاز ، همواره ولتاژ دقیق و تثبیت شده ای از برق شهر را در اختیار دستگاه های منصوب به آن تامین میکند ، از این رو، بلحاظ دقتی که در تثبیت برق شهر دارند حفاظت قابل توجهی را در مصارف خانگی، اداری، پزشکی، آزمایشگاهی و بیمارستانی دارند . 

 • آشنایی با انواع مختلف باتری های خشک مخصوص یو پی اس (شامل شرکت های سازنده و جنس باتری)
 • آموزش نرم افزارهای مانیتورینگ مخصوص UPS
 •  کارت مخصوص شبکه SNMP
 • شناخت ماژول یو پی اس های Redundancy Switch
 • آشنایی با تعمیر و شناخت انواع ترانس های پاور و سوئیچینگ
 • شناخت انواع پاور و منبع تغذیه سوئیچینگ
 • آنالیز و تجزیه و تحلیل برد اصلی دستگاه
 • عیب یابی بوردهای UPS

آموزش تعمیر استابلایزر

تعمیرات یو پی اس

توضیحات دوره آموزش تعمیرات UPS
نام دوره توضیحات کلاس پیش نیاز شهریه (تومان)
آموزش الکترونیک پیشنیاز تعمیر UPS ندارد ۲۷۰،۰۰۰
آموزش تعمیر UPS سه هفته دوره الکترونیک ۱،۲۰۰،۰۰۰
آموزش تعمیر UPS صنعتی سه هفته دوره UPS ۱،۸۰۰،۰۰۰
آموزش تعمیر پاور Power ۱۲ ساعت الکترونیک ۵۶۰،۰۰۰
آموزش مهندسی معکوس یک ماه الکترونیک ۲،۲۰۰،۰۰۰

طریقه برگزاری دوره آموزش تعمیرات UPS

 • آموزش تعمیرات UPS و آموزش تعمیرات اینورتر ۳ نفره برگزار میگردد.
 • بوردهای UPS در کلاس چهت کار عملی موجود می باشد.
 • دوره الکترونیک SMD پیش نیاز دوره آموزش تعمیرات UPS میباشد.
 • کلاسها اول و پانزدهم هر ماه برگزار میگردد.

در اصل آموزش تعمیرات یو پی اس شامل عیب یابی بورد تغذیه و مدار اصلی پردازش آن میباشد. آموزش تعمیرات منبع تغذیه (پاور) و آموزش تعمیرات اینورتر و آموزش تعمیرات استابلایزر مرتبط به این دوره میباشد. با گذراندن این دوره ها میتوانید براحتی کل بردهای سوئیچینگ ها را عیب یابی و تعمیر کنید. دوره هایی نیز برای نصب دستگاههای UPS بصورت آنلاین و آفلاین با هماهنگی در کامتک اجرا میشود. آموزش تعمیر باتری یو پی اس نیز در دوره آموزش تعمیر یوپی اس میباشد.

نسخه مناسب چاپ