منو

شماتیک و سرویس منوال گوشیهای ایسوز ASUS

موبایل و تبلت

سرویس منوال ها و شماتیک های گوشیهای ایسوس در این صفحه بصورت رایگان برای تعمیرکاران قرار داده شده است. این صفحه هر ماه که گوشی جدید ایسوس و یا تبلت ایسوس وارد بازار شود آپدیت خواهد شد. بنابراین اگر شماتیک های گوشی ایسوس را خواستید حتما این صفحه را ذخیره داشته باشید.

شماتیک و سرویس منوال گوشیهای ایسوز ASUS
دسته‌بندی: موبایل و تبلت

شماتیک و سرویس منوال گوشیهای ایسوز ASUS

سرویس منوال ها و شماتیک های گوشی ایسوس و تبلت ایسوس در این صفحه بصورت رایگان است و برای همیشه رایگان خواهد بود. هر سری که گوشی جدید نیز تولید میشود سرویس منوال آن در این قسمت قرار میگیرد.

شماتیک موبایل ایسوس

اگر سرویس منوال دیگری از مدلهای ایسوز لازم دارید که در لیست زیر قرار نگرفته حتما با پر کردن فرم زیر درخواست بذارین. اگر هم در دانلود مشکلی دارید هم اعلام کنید تا بررسی کنیم. توجه داشته باشید که سرویس منوال ها برای تعمیر برد گوشی ایسوس طراحی شده است و برای تعمیرکاران موبایل مفید است.

شماتیک گوشی ایسوس

آرشیو سرویس منوال های گوشیهای ایسوس

✅ شما میتوانید هم در گوشی موبایل و هم در کامپیوتر با زدن روی هر لینک، دانلود کنید.

شماتیک گوشی ایسوس FE170CG

دانلود شماتیک گوشی ایسوس FE170CG بخش ۱

دانلود شماتیک گوشی ایسوس FE170CG بخش ۲

دانلود شماتیک گوشی ایسوس FE170CG بخش ۳

شماتیک گوشی ایسوس ME372CG

دانلود شماتیک گوشی ایسوس ME372CG بخش ۱

دانلود شماتیک گوشی ایسوس ME372CG بخش ۲

دانلود شماتیک گوشی ایسوس ME372CG بخش ۳

شماتیک گوشی ایسوس ME372CL

دانلود شماتیک گوشی ایسوس ME372CL بخش ۱

دانلود شماتیک گوشی ایسوس ME372CL بخش ۲

شماتیک گوشی ایسوس ME560CG

دانلود شماتیک گوشی ایسوس ME560CG بخش ۱

دانلود شماتیک گوشی ایسوس ME560CG بخش ۲

دانلود شماتیک گوشی ایسوس ME560CG بخش ۳

سرویس منوال گوشی ایسوس

سرویس منوال های گوشی ایسوز در این صفحه توسط تیم کامتک جمع آوری شده و بعد از اینکه صحت سلامت آن تایید شده بصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. اگر شما هم سرویس منوال گوشی ایسوس دارین که ما نداریم و تمایل دارین برای بقیه هم بذارین برای ما ایمیل کنید. قبلا از مودت شما سپاسگذاریم.

موبایل و تبلت
مقالات مرتبط
شماتیک و سرویس منوال گوشی های هوآوی Huawei
در صورتیکه تعمیرکار موبایل هواوی هستید به کمک سرویس منوال و شماتیک گوشیهای هواوی میتوانید مسیر درست را در رسیدن به عیب قطعه جهت تعویض آن بدست آورید. در اصل سرویس منوال های موبایل هواوی باعث میشود تعمیرکار موبایل ارتباط قطعات روی برد را بهتر متوجه شود.
شماتیک و سرویس منوال گوشیهای ال جی
شماتیک گوشی ال جی کاربرد مهمی برای راهنمایی تعمیرکارانی دارند که میخواهند تصویری از بازسازی قطعات روی مدار موبایل داشته باشند. شما با داشتن شماتیک گوشی های الجی براحتی میتوانید تشخیص دهید که قطعات روی برد گوشی LG به چه صورت با یکدیگر در ارتباط هستند.
شماتیک و سرویس منوال گوشیهای اپل آیفن
سرویس منوال گوشی آیفون iPhone و شماتیک نقشه های گوشی برای تعمیرکاران و همکاران در این مجموعه آورده شده است. از روی شماتیک گوشی ها براحتی میتوانید پایه های آی سی را روی برد آیفون بشناسید و عیب یابی کنید.
ارسال پیام در واتساپ