منو

آموزش آنلاین

دانش خود را ارتقا دهید
نقشه برق و مکانیک و نقشه ایسیو خودرو پژو ۲۰۶ و ۲۰۷
تعمیرکاران خودرو میتوانند با دانلود روش بازکردن داشبورد و نقشه های ایسیو پژو 206 و 207 راحت تر به نتیجه برسند.
لیست کد خطاهای یخچال سامسونگ
می دانید که رایج ترین خرابی مربوط به یخچال فریزر های برند سامسونگ کدام است؟ شما هم قصد بررسی شایع ترین و مهمترین ارور یخچال سامسونگ را در سر دارید؟ پیشنهاد می کنیم که در قسمت های بعدی مقاله نیز مطالب پیش روی خود را همراهی نموده و اطلاعات کاملی را در این زمینه به دست آورید.
ثبت شرکت در عمان با اخذ اقامت و ویزای کار
تجربه چندین ساله خود را در اینجا برای شما آورده ام که اگر خواستین برای ویزای کاری در زمینه های واردات و صادرات، تعمیرات موبایل و کامپیوتر و شغل های خدماتی در عمان اقدام کنید شما را راهنمایی کنم. اگر به شغل خواصی مشغول هستید و میخواهید همین شغل را در کشور عمان ادامه بدهید لازم است که اطلاعات کافی در زمینه اقامت کاری و ثبت شرکت عمان داشته باشید.
روغن موتور مناسب خودرو شما
روغن موتور خودرو با گرم شدن رقیق‌تر می‌شود و با سرد شدن غلیظ‌تر می‌شود. پس اگر بدانیم که چه روغنی مخصوص پژو یا پراید یا سمند است بهتر میتوانیم موتور ماشین را برای شتاب گیری بهتر،‌ خنک شدن و طول عمر موتور آماده کنیم. جلوگیری از رقیق شدن روغن موتور هنگام داغ شدن در حین کار با موتور، یک مورد مهم است، اما مورد مهم‌تر این است که روغن بیش از حد هم غلیظ نشود. استفاده از روغن‌های پایه درجه یک با فراریت کمتر برای جلوگیری از تبخیر یکی از راه‌حل‌ها است. تبخیر روغن پایه نه تنها مصرف روغن را افزایش می‌دهد بلکه منجر به غلیظ شدن روغن می‌شود که باعث کاهش مصرف سوخت می‌شود.
چگونه تعمیرکار موبایل شویم؟ راه اندازی تعمیرگاه موبایل
بمراتب شغل موبایل بسیار سودمند و در کشورها حائز اهمیت است. چراکه این وسیله دیجیتال، همیشه مورد نیاز مردم است و طی تجربه من یک گوشی موبایل در طول عمر خود ۳ بار به تعمیرگاه میرود! خیلی جالب است که یک کالای دیجیتال یک بار فروش میرود و فروشنده یکبار سود میکند ولی تعمیرکار میتواند حداقل ۳ بار از تعمیرات گوشی در طول عمرش سود بگیرد! در اینجا شما را برای راه اندازی یک کسب کار در زمنیه گوشی تلفن همراه آشنا میکنیم تا افراد علاقمند به این رشته بتوانند شغلی پر سود و بی دغدقه برای خود داشته باشند.
فیلم آموزش الکترونیک رایگان
کسانیکه میخواهند الکترونیک را یاد بگیرند ولی قادر به شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند میتوانند فیلم آموزش الکترونیک را دانلود کرده و نسبت به رشته های تعمیرات برد پیش زمینه پایه داشته باشند. فیلم آموزش الکترونیک توسط شرکت کامتک گرفته شده که استاد بزرگوار آقای عزیزی آنرا تدریس کرده اند.
استخدام تعمیرکار موبایل سخت افزار و نرم افزار
دو دسته تعمیرکار موبایل داریم که لازم است با روش استخدام در این زمینه آشنا شوند. دسته اول کسانیکه تازه کار تعمیر موبایل را یاد گرفته اند و دومی تعمیرکار با سابقه هستند. البته کارفرمایان موبایل و صاحبان تعمیرگاه موبایل و یا کسانیکه میخواهند کار تعمیر موبایل را یاد بگیرند نیز میتوانند از مطالب این بخش استفاده کنند.
شناخت و کارایی انواع هیتر و دستگاه هویه
بمراتب اگر بخواهید بردهای مختلف را تعمیر کنید و یک تعمیرگاه مجهز داشته باشید باید اطلاعات درباره ابزار هیتر کاری و هویه کاری داشته باشید. شما باید بدانید که چه نوع هیتر و یا هویه ای مناسب کار شما است. اگر برهای چندلایه SMD میخواهید کار کنید و یا قطعات DIP یک تغذیه ساده، پس هر یک نسبت به آن کار دستگاه با سری های خودش را لازم دارد.
آموزش تعمیرات جاروبرقی
علاقمندان به تعمیرات جاروبرقی میتوانند با خواندن مطلب آموزش تعمیرات جاروبرقی و جارو شارژی اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند. باز کردن جاروبرقی و شناخت قطعات آن کمک میکند که بدانید اشکال بوجود آمده مربوط به کدام بخش است تا بتوانید آن را رفع کنید. بمراتب با شناخت اجزای یک جاروبرقی میتوانید اگر اشکالی برای جاروبرقی بوجود میآید را متوجه شوید و قطعه معیوب را از بازار تهیه کرده و تعویض کنیم.
بهترین آموزشگاه تعمیر موبایل
شما بدنبال بهترین آموزشگاه تعمیر موبایل هستید که تجهیزات بروز داشته باشه و بتوانید روی گوشی های جدید تمرین کنید؛ پس در این مطلب شما با برترین مرکز آموزش تعمیر موبایل آشنا شده تا به یک تعمیرکار موبایل حرفه ای تبدیل شوید. بهترین آموزشگاه تعمیرات گوشی از لحاظ فنی و تکنیکال و استاد خوب را بررسی کرده ایم تا شما با کمترین هزینه و صرفه جویی در زمان بتوانید تجربه خوبی در تعمیر گوشی بدست آورید. یک آموزشگاه موبایل باید یک کلاس خوب و یک استاد مجرب جهت برگزاری یک دوره مفید در زمینه تعمیر گوشیهای سامسونگ،‌ هواوی، آیفن و شیائومی داشته باشد. در این بخش شما با بهترین آموزشگاه موبایل آشنا خواهید شد.
براحتی مطالعه کنید
سریع چاپ کنید
رایگان دانلود کنید
مقاله درخواست دهید
ارسال پیام در واتساپ