منو

آموزش تعمیر دوربین مداربسته و دی وی آر DVR

آموزش تعمیر دوربین مداربسته و دی وی آر DVR

دوره آموزش تعمیر دوربین مداربسته و آموزش تعمیرات دستگاه دی وی آر DVR در کامتک بصورت کاربردی ویژه بازار کار میباشد. بدین صورت که آموزش عیب یابی برد دی وی آر و عیب یابی آن در خروجی تصویر و ضبط ویدیو را میتوان آنالیز و تشریح کرد. دستگاه DVR‌ شبانه روز روشن میباشد که احتمال خرابی در بخش تغذیه و مدار اصلی زیاد است. طول دوره فشرده آموزش تعمیر دوربین مداربسته سه هفته و دوره الکترونیک پیش نیاز آن میباشد. دوربین های مختلف در بازار مورد بررسی قرار میگیرد و اشکالاتی که برد دستگاه DVR دارد نیز تجزیه و تحلیل میگردد.

آموزش تعمیر دی وی آر DVR

آموزش تعمیر دوربین مداربسته دی وی آر شامل تعمیر دستگاه DVR و آموزش تعمیر دوربینهای اسپید دام و تعمیر دوربین آی پی است

دوربین دام
دستگاه دی وی آر
دوربین دید در شب

دوره آموزش تعمیرات دی وی ار جهت علاقمندانی که نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و یا کسانیکه میخواهند تعمیر دوربین یا DVR را شروع کنند مفید است. از مبحث های دوره اموزش تعمیر دوربین مداربسته شناخت مختلف این دوربینها، بررسی مدارات دستگاههای دی وی آر ۱۶ کانال و ۳۲ کانال و روشهای عیب یابی مین برد و خروجی تصویر و صدای دستگاه میتوان اشاره کرد.

آموزش تعمیر دستگاه ضبط دوربین مداربسته DVR

آموزش تعمیر دی وی آر پارت ویژن

آموزش تعمیر دی وی آر کی گارد

آموزش تعمیر دی وی آر نگرون

آموزش تعمیر دی وی آر لیولینک

آموزش تعمیر دی وی آر هایویژن

آموزش تعمیر دی وی آر اکسون

آموزش تعمیر دوربین مداربسته

آموزش تعمیر ان وی آر NVR

آموزش تعمیر سیستم امنیتی بیسیم

آموزش تعمیر دوربین تحت شبکه

آموزش تعمیر دستگاه دی وی آر DVR بصورت عملی ویژه بازار کار

سرفصل دوره آموزش تعمیرات دی وی آر و تعمیرات دوربین مداربسته

 • شناخت مدلهای مختلف دوربین و تفاوت های آنها در بازار ایران
 • عیب یابی مدار دوربین ها
 • تفاوت دوربین های CCTV و دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری
 • آشنایی با طرز کار دستگاههای دی وی آر DVR
 • تفاوت دستگاههای DVR حرفه ای 4 کانال ، 8 ، 16 ، 32 ، 64 کانال
 • قطعه شناسی روی بورد دی وی آر
 • شناخت و عملکرد بورد دستگاههای دی وی آر
 • عیب یابی قسمت تغذیه DVR
 • نقشه خوانی مدار دی وی آر و دوربین مداربسته
 • عیب یابی مین بورد دستگاه دی وی آر
 • پروگرام کردن بایوس، تعویض آی سی بافر، ریبال چیپ اصلی
 • آموزش برداشتن پسورد دی وی آر
 • آموزش تعمیر دی وی آر خاموش و دستگاههایی که روشن نمیشوند.
 • آموزش عیب یابی DVR که گاهی هنگ میکند.
 • آموزش تعمیر دی وی آر که هارد را شناسایی نمیکند.
 • آموزش تعمیر دی وی آر که کند عمل میکند و خیلی داغ میکند.

آموزش تعمیر دوربین مداربسته

در بخش آموزش تعمیر دی وی آر میتوانید تعمیر دوربین های و لوازم جانبی این دستگاههای ضبط کننده را ثبت نام کنید. دوره تعمیر دوربین مداربسته مجزا میباشد. در طول دوره تعمیر DVR نیز به اجزای دوربین مداربسته اشاره میشود. البته اکثر قطعات دوربین مداربسته در تعمیر قابل تعویض هستند. بیشترین مبحث در این کلاس مربوط به دی وی ار میباشد که کارشناس و تعمیرکار دی وی آر این بخش را تدریس میکند.

آموزش تعمیر دی وی آر بصورت کاربردی و ویژه بازار کار بصورت نیمه خصوصی تدریس میشود. اگر میخواهید تعمیر دی وی ار را راه اندازی کنید حتما به کارگاههای آموزشی کامتک سری بزنید. کارآموزان علاقمند به دوره تعمیر دی وی آر میتوانند دستگاه خراب برای تمرین بیشتر بهمراه بیاورند. البته در تعمیرگاه DVR‌ کامتک از انواع متخلف برندهای برای تمرین موجود میباشد.


اطلاعات اولیه دستگاههای دی وی آر

از اشکالاتی که برای دوربین مداربسته در حین ضبط بوجود میآید شامل عیب یابی انتقال تصویر دی وی آر، آموزش تعمیر دوربین دام، آموزش عیب یابی دوربین دید در شب، تعمیر لنز دوربین، آموزش تعمیر دوربین چرخشی، تعمیر دوربین مداربسته تحت شبکه، دوربین بولت، آموزش عیب یابی سوکت ها، خروجی تصویر در دی وی آر، خروجی صدا، ضبط تصاویر، اشکالاتی که برای هارد آن بوجود میآید، عیوب یو اس بی دستگاه DVR و اشکالاتی در حرکت و برداشتن پسورد دی وی آر میباشد.

ضبط کردن تا حدود ۲۵ فریم در ثانیه به همراه امکان تنظیمات جهت تغییر دادن کیفیت  ضبط کردن تصاویر. هنگامی که کیفیت ضبط کردن بر روی یک وسیله ذخیره سازی یکسان کاهش می یابد، می توانید حجم بیشتری را بر روی آن وسیله ضبط کنید. به عنوان مثال بر روی هارد دیسک ۱ ترابایت با کیفیت بالای ضبط کردن تصویر، می توانید تا ۲ و نهایت ۳ هفته ضبط کردن را ادامه دهید در صورتی که در یک کیفیت پایین تر ضبط کردن می تواند تا یک ماه انجام گردد. ضبط کردن تصاویر می تواند بر مبنای 24 ساعت بدون توقف ویا بر مبنای رادار حرکتی MOTION DETECTION تنظیم گردد و یا بر اساس یک ساعت و یا تاریخ خاصی که بر روی سیستم برنامه ریزی می کنید، انجام شود.
ضبط کننده صدا این امکان را به هر دوربینی میدهد تا صداها را با یک میکروفون دارای حساسیت بالا ضبط کند. این میکروفون ها می توانند تا 30 متر مربع را پوشش دهند.دوربین مداربسته و دی وی آر
Internet access دستیابی به اینترنت که موجب می شود تا نمایش زنده تصاویر (نظارت به طور مستقیم و زنده) را در هر مکانی با استفاده از اتصال به اینترنت در اختیار داشته باشید. همچنین می توانید تنظیمات لازم را از راه دور کنترل کنید و یا تغییر دهید و نیز حجم ویدئویی مورد نظر خود را بر روی کامپیوتر خود دانلود کنید.
Advanced search جستجوی پیشرفته بر اساس زمان و یا بر اساس رادار حرکتی. بیشتر ضبط کننده های پیشرفته گراف ردیابی را نشان می دهند و بنابراین شما می توانید دانسیته حرکت را در سرتاسر روز مشاهده کنید.
Back up local & remote پشتیبان گیری تصاویر از راه دور و یا درمحل دی وی آر. در حالتی که شما نیاز دارید یک ویدئو به عنوان شاهد یا مدرک تهیه کنید، این امکان را در اختیار دارید تا ویدئویی که  مستقیماً بر روی کامپیوتر شما درحال ضبط شدن است را دانلود کنید تا آن را بر روی دیسک ضبط و یا بر روی فلش USB ثبت کنید.
User management امکان ایجاد سطوح ورودی access levels متفاوتی را بر روی سیستم شما فراهم می کند. برای مثال یک کاربر می تواند مدیریت اصلی administrator برای dvr باشد در صورتی که کاربر دیگری می تواند تنها اجازه داشته باشد که تصاویر ضبط شده را مشاهده کند.
پیام هشدارهای مختلفی می توانند طوری تنظیم شوند که هنگامی که دوربین حرکتی motion را مشاهده می کند و یا قطع شدن عمل تصویر برداری video loss وجود داشته باشد، از طریق ایمیل به شما اطلاع دهند و یا آژیر صدا را به راه اندازند.
در مورد دوربین های گردان ptz، می توانید تنظیمات مربوط به موقعیت دوربین و زوم آن را مستقیماً از طریق DVR با استفاده از ریموت کنترل و یا کنترل پنل internet access control panel انجام دهید.

در پایان آموزش تعمیر دی وی آر و اموزش تعمیر دوربین مداربسته کارآموزان با عیوبی شامل روشن نشدن دی وی آر، نداشتن صدا، نداشتن تصویر، هنگ دستگاه دی وی ار، داغ کردن دستگاه و روش برداشتن پسورد دی وی آر آشنا میشوند.

جدول زمانبندی دوره آموزش تعمیرات دوربین مداربسته
۱۵٪
آموزش تعمیرات دوربین مداربسته

عیب یابی دوربین سیستم های امنیتی، دوربین های چرخشی و تعویض CCTV

مدت زمان آموزش
۲۲ ساعت تئوری و عملی
شروع کلاس
۱۰ خرداد ۹۹
شهریه کل
۱،۴۰۰،۰۰۰ ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان
آموزش تعمیرات دستگاه DVR

عیب یابی دستگاه دی وی آر DVR، ان وی آر NVR

مدت زمان آموزش
۲۸ ساعت تئوری و عملی
شروع کلاس
۱۰ خرداد ۹۹
شهریه کل
۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان
ویژگی‌های برتر دوره‌های کامتک
ارائه جزوه، فیلم آموزشی از کلاسها

برای هر رشته فیلم آموزشی، PDF، جزوه های تایپ شده، نقشه مدارات، سرویس منوال و کتاب داریم.

کارهای عملی و کاربردی بر روی انواع مدل‌ها

انواع بردهای مختلف از جدیدترین برندها بصورت سالم و خراب در کارگاههای آموزشی کامتک مهیا است.

برگزاری کلاس‌های فوق پیشرفته

نکات مهم در تعمیر برد، روشهای اصولی عیب یابی طبق استانداردهای بین المللی و راهکارهای تعمیرات

منتخب بهترین اساتید مجرب و متخصص

کامتک با گزینشهای سخت با تجربه ترین اساتید متخصص و تعمیرکار را برای کلاسهای آموزشی گلچین میکند.

ارائه مدرک بین المللی و پشتیبانی فنی

ارائه رزومه کاری معتبر و بین المللی با قابلیت پیگیری و ماهها پشتیبانی فنی توسط کامتک بصورت آنلاین

روشهای راه اندازی بهترین تعمیرگاه

کارگاه شما را با بهترین و بصرفه ترین ابزارهای روز تجهیز میکنیم؛ پیشنهاد بهترین راه اندازی کسب و کار