منو
تهران، میدان ولیعصر، مجتمع ایرانیان، طبقه ۵، واحد ۴
۰۹۱۰ ۲۱۴۸۴۴۲
۰۲۱ ۸۸۹۰۹۶۰۶

آموزش تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیرات لپ تاپ

دوره آموزش تعمیر لپ تاپ کامتک را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را در تعمیرات لپ تاپ بدست آورید. اگر میخواهید مهارت کاربردی و علمی بدست آورید و کسب و کارتان را در زمینه تعمیر نوت بوک رونق دهید حتما از کارگاههای کامتک دیدن کنید. در کارگاههای آموزش تعمیر نوت بوک کامتک شما با جدیدترین ابزارهای تعمیرگاهی لپ تاپ کار کرده و تجربه بدست می آورید. استاد مجرب و تعمیرکار لپ تاپ کامتک با بالای ۱۵ سال سابقه در تعمیر کامپیوتر و نوت بوک این دوره را تدریس میکند.

آموزشگاه تعمیر لپ تاپ کامتک شما را به بهترین درجه تعمیرات میرساند و بعد از هر دوره تخصصی شما گارانتی و پشتیبانی میشوید. بنابراین شرکت در دوره تعمیر نوت بوک کامتک هم برای افراد مبتدی و هم افرادی که تعمیرات لپ تاپ را کمی بلد هستند بسیار مفید است.

در کلاسهای تعمیر لپ تاپ کامتک، افراد با سطوح دانش متفاوت مجزا میشوند و کار عملی روی دستگاههای مختلف جدید، زیر نظر تعمیرکار شما را آسوده در بازار کار روانه میکند. افراد مبتدی میتوانند بعد از این دوره در کارگاهای تعمیر لپ تاپ کامتک کارآموزی لپ تاپ را بگذرانند. کارآموزی تعمیر لپ تاپ تسلط شما را روی انواع لب تاب های سونی، دل، توشیبا، ایسر و مک بوک زیاد کرده و بهترین نتیجه را بدست میآورید.

آموزش تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیرات لپ تاپ

کارگاههای مجهز به جدیدترین ابزار تعمیرات لپ تاپ، همچنین بالای ۱۰۰ مدل مین برد لپ تاپ از برندهای مختلف که کارآموزان زیر نظر تعمیرکار لپ تاپ روی آنها کار عملی انجام داده و تمرین میکنند، باعث ایجاد تجربه عالی در کار تعمیر لپ تاپ میشود. در یک کلاس آموزش تعمیر لپ تاپ لازم است که کارآموزان با انواع برندهای مختلف شامل توشیبا، دل، سونی، اپل، ایسر و ایسوس آشنا شده و روشها و قلقهای تعمیر هر یک را فرا گیرند. در کارگاه تعمیر نوت بوک کامتک از انواع برندها برای تمرین موجود است.

آموزش تعمیرات لپ تاپ را تخصصی یاد بگیرید

آموزش تعمیر لپ تاپ ایسر
آموزش تعمیر نوت بوک توشیبا
آموزش تعمیر نوت بوک ایسر
آموزش تعمیر نوت بوک اپل
آموزش تعمیر نوت بوک ایسر

آموزش تعمیر لپ تاپ بصورت کارگاهی

آموزش تعمیر نوت بوک اپل شامل مک بوک پرو MacBook Pro و مک بوک ایر MacBook Air
آموزش تعمیر نوت بوک اچ پی HP
آموزش تعمیر نوت بوک ایسر Acer
آموزش تعمیر نوت بوک ایسوس Asus
آموزش تعمیر نوت بوک توشیبا Toshiba
آموزش تعمیر لپ تاپ سونی Sony VAIO
آموزش تعمیر لپ تاپ دل Deel

تضمین کلاس تعمیر نوت بوک

تمرین روی ۱۰۰ مدل برد لپ تاپ + انتقال دانش استاد با ۱۷ سال تجربه + کارآموزی تعمیر لپ تاپ بعد از دوره

اگر میخواهید کار تعمیر لپ تاپ را حرفه ای یاد بگیرید که در مغازه یا شرکتی مشغول به فعالیت این کسب شوید حتما از کارگاههای آموزشی کامتک دیدن کنید. بهترین استاد با تجربه را برای تعلیم شما فراهم کرده ایم و بیشترین کار عملی را در کلاس تعمیر نوت بوک انجام خواهید داد. شما اگر میخواهید از صفر کار تعمیر لپ تاپ را شروع کنید مستلزم یک کلاس خوب و یک استاد متخصص هستید. البته فنی بودن شما و میزان یادگیری شما نیز در بدست اوردن تجربه کاری و شروع تعمیرات لپ تاپ مهم است.

آموزش تصویری تعمیر لپ تاپ
تصویر برداشتن آی سی
تعمیر لپ تاپ

آموزشگاه تعمیر لپ تاپ کامتک

برای شروع کلاس تعمیر نوت بوک لازم است که قطعات یک کامپیوتر و لپ تاپ را بشناسیم تا بتوانیم وارد دوره تعمیر نوت بوک شویم. شناخت پردازنده، رم، مین برد، هارد دیسک و قطعات اصلی یک کامپیوتر از پیشنیازات دوره تعمیر لپ تاپ است. در آموزش اسمبل کامپیوتر میتوانید اگر پیش زمینه ای در این زمینه ندارید خود را برای شروع آماده کنید.

تخصصی ترین سرفصلها و بهترین شیوه آموزش تعمیر نوت بوک در کارگاههای کامتک زیر نظر بهترین استاد

کلیه سرفصلهای دوره تعمیر لپ تاپ در آموزشگاه کامتک مورد بررسی و تحلیل قرار میگیرد. حتی مواردی بیشتر از این سرفصلها در کلاس تشریح میشود. آموزش تعمیر لپ تاپ مستلزم شروع درست در نحوه دهی و استاد متخصص است. شما با گذراندن دوره تعمیر لپ تاپ کامتک و کارآموزی تعمیر لپ تاپ وارد بازار کار میشود.

سرفصل آموزش تعمیر لپ تاپ

آموزش الکترونیک لپ تاپ

اولین گام برای شروع کار تعمیر لپ تاپ این است که قطعات الکترونیکی روی مین برد لپ تاپ را بشناسیم. آموزش قطعات SMD الکترونیک و اینکه چطور این قطعات را تشخیص دهیم و بتوانیم تست کنیم. تمامی قطعاتی که در مدار یک لپ تاپ قرار دارد در این بخش توضیح داده میشود.

خازن
ای سی
آی سی نوت بوک
آی سی آی ا
چیپ اینتل
خازن
چیپ AMD
آی سی کریستال
خازن SMD

آموزش شناخت ابزار های تعمیر لپ تاپ

برای تست و اندازه گیری قطعات SMD و الکترونیکی روی مدار لپ تاپ لازم است که از بهترین ابزار در تعمیرگاه خود استفاده کنیم. ابزار دقیق و با کیفیت باعث تسریع و عملکرد بهتر در تعمیر لپ تاپ مشتری میشود. آموزش بررسی و کار با ابزارهای تعمیر لپ تاپ از مباحث اصلی است. آموزش شناخت BGA Machine، آموزش کار با منبع تغذیه، آموزش کار با مولتی متر، آموزش هویه کاری،‌ شناخت قلع کش، پمپ باد، شابلون چیپ مین برد، آموزش کار با هویه هوای گرم و غیره میباشد.

آموزش باز و بسته کردن صحیح لپ تاپ بروش کارخانه

در این مبحث کارآموزان با انواع لپ تاپ های موجود در بازار آشنا میشوند. آموزش تعمیر لپ تاپ سونی، آمزوش تعمیر لپ تاپ مک بوک، آموزش تعمیر لپ تاپ اچ پی، آموزش تعمیر لپ تاپ توشیبا، آموزش تعمیر لپ تاپ ایسر و آموزش تعمیر لپ تاپ لنووا مستلزم سرویس اولیه و باز و بسته کردن صحیح این دستگاهها میباشد. در روشهای باز و بسته کردن قطعات اصلی شامل درآوردن صحیح مین برد، تعویض کیبورد، تعویض هارد دیسک، تعویض رم، پردازنده، تعویض ال سی دی و ارتقاء هر یک تعلیم داده میشود. آموزش باز کردن لپ تاپ اپل از موارد مهم در این بخش محسوب میشود.

موارد اصلی در آموزش تعمیر لپ تاپ ویژه خدمات کامپیوتری ها

در آموزش تعمیر لپ تاپ لازم است که پیش بینی هایی برای مشتری در نظر داریم. بطور مثال ارتقاء سیستم و یا سرویس کاری فن ها و بهبود کارایی لپ تاپ از موارد این بخش میباشد. کارآموزان در جلسات این مباحث بیشتر روی جنرال سرویس لپ تاپ و ارتقاء سیستم آن کار میکنند. موارد بیشتر برای مراکز و خدمات کامپیوتری ها و مغازه های تعمیر لپ تاپ در زیر آورده شده است:

 • آموزش تعویض هارد لپ تاپ یا تبدیل هارد معمولی به هارد SSD و آموزش تعمیر هارد دیسک و ریکاوری اطلاعات لپ تاپ
 • شناخت مدلهای مختلف پردازنده لپ تاپ و روشهای ارتقاء آن در نوت بوک های مختلف
 • آموزش تعویض درایو و روش تعویض اپتیک و یا ارتقاء دی وی دی رایتر به بلوری دیسک
 • آموزش ارتقاء رم RAM و اضافه کردن آن روی مین برد لپ تاپ با توجه به BUS آن
 • شناخت مدار آداپتور لپ تاپ و تعویض کابل آن
 • طریقه تعویض صحیح تاچ Touch لپ تاپ های جدید
 • آموزش باز کردن قفل (BIOS) انواع نوت بوک و برداشتن پسورد لپ تاپ
 • طریقه خرید قطعات لپ تاپ و آشنایی با واردکنندگان و مراکز خرید جهت ساپورت

در کلاس آموزش تعمیرات نوت بوک متخصص شوید

آموزش تعمیر مین برد لپ تاپ

با بررسی اولیه لپ تاپ و رسیدن به عیب روی مین برد لپ تاپ لازم است که بتوانیم آنرا رفع عیب کنیم. مهمترین بخش در تعمیر لپ تاپ عیب یابی صحیح مادربرد آن است. کلیه ملزومات مرتبط به تعمیر مین برد لپ تاپ در این جلسات تعلیم داده میشود. با رسم بلوک دیاگرام مادربرد لپ تاپ تمامی قسمت های اصلی شرح داده خواهد شد. سپس سراغ آموزش نقشه خوانی مادربرد لپ تاپ میرویم. بعد از آن قطعاتی که در بخش الکترونیک لپ تاپ شناخت پیدا کرده ایم تفسیر میشود. بدین صورت که هر قطعه با چه مسیری روی برد ارتباط دارد و عملکرد آن چگونه است.

بعد از آموزش مسیر یابی، آموزش ولتاژ گیری و رسیدن به عیب لپ تاپ میباشد. روی مین برد هر لپ تاپ بخش هایی مانند بخش تغذیه، مدار پردازنده، مدار رم، مدار هارد دیسک و غیره وجود دارد که هر یک بنحوی ممکن است برای لپ تاپ اشکال بوجود آورده باشد. هر یک از این بخش ها در هر جلسه شرح داده خواهد شد. در آموزش تعمیر مادربرد لپ تاپ موارد زیر شرح داده خواهد شد:

 • رسم بلوک دیاگرام لپ تاپ و ارتباط قطعات اصلی روی انواع برد نوت بوکآموزش دستگاه BGA Machine
 • نقشه خوانی صحیح بردهای چند لایه لپ تاپ ها
 • آموزش نحوه عیب یابی و تشخیص سلامت قطعات الکترونیک روی برد نوت بوک
 • طرز کار انواع تستر ها جهت سهولت در عیب یابی لپ تاپ
 • روش عیب یابی مدارات و نحوه ولتاژ گیری روی برد نوت بوک
 • آموزش عیب یابی مدار تغذیه در آموزش تعمیر مادربرد نوت بوک
 • آموزش عیب یابی چیپ جنوبی و چیپ شمالی لپ تاپ
 • آموزش تعمیر مدار USB و عیب یابی آن
 • آموزش تعمیرات صفحه نمایش LCD دستگاه
 • عیب یابی باتری و بخش شارژ و برطرف کردن اشکالات آن
 • تعمیرات مدار صدا و آی سی های مرتبط به LAN در آموزش تعمیر مین برد نوت بوک
 • آموزش تعمیرات وایرلس Wireless و مدار بلوتوث Bluetooth
 • آموزش شناخت بخش LapTop Ram Reader
 • آموزش تعمیر چیپ مادربرد لپ تاپ و ریبال چیپ گرافیک

تعلیم تعمیر لپ تاپ

قلقهای پیشرفته در آموزش تعمیرات لپ تاپ

کارآموزان میتوانند بعد از اینکه کامل روی مین برد لپ تاپ تسلط پیدا کرده و عیب یابی و تعمیر ال سی دی، هارد دیسک، درایو، صفحه کلید و بخش صدا را یاد گرفتند، سراغ تمرین روی برندهای مختلف رفته و در این بخش قلقهایی که مرتبط به هر برند است شرح داده میشود. روشهایی که برای تعمیر هر لپ تاپ تعمیرکار پیش میبرد متفاوت و مشابه بهم است. این روشها و قلقهای تعمیر لپ تاپ بصورت عملی و کاربردی شرح داده خواهد شد. برخی از قلقها در تعمیر لپ تاپ بصورت نوشتاری و تجربه استاد به کاراموز تعلیم داده میشود.

آموزش تعمیرات نوت بوک

برخی از سرفصلهای پراکنده که در آموزشگاه تعمیر لپ تاپ به آن میپردازیم شامل نقشه خوانی انواع لپ تاپ ، بدست آوردن نقشه لپ تاپ جهت تعمیرات ، آموزش تعمیرات مدار تغذیه لپ تاپ ، آموزش تعمیر شارژر انواع لپ تاپ ، آموزش برطرف کردن مشکل عدم شارژ نوت بوک ، آموزش برطرف کردن هنگ روی آرم صفحه اول نوت بوک ، آموزش رفع اشکال بلوپیج Blue Page ، آشنایی با مدار RTC نوت بوک ، عیب یابی سیگنال فرمان بوت ، تعمیر اسلات های روی برد لپ تاپ ، تعمیرات رم ریدر و بلوتوث ، آموزش بخش PWM ، آموزش آی سی آی اُ Super I / O ، آموزش عیب یابی بخش های ولتاژ لپ تاپ High Voltage ، آموزش ترمیم و ریبال کردن چیپ جنوبی، چیپ شمالی و چیپ گرافیک لپ تاپ BGA REBEL ، آموزش آپدیت بایوس لپ تاپ ، آموزش برداشتن پسورد لپ تاپ . آموزش کار با BGA Machine و تنظیمات آن روی بردهای مختلف لپ تاپ و غیره است.

آموزش تخصصی تعمیر لپ تاپ + کار عملی روی نوت بوک های مختلف + کارآموزی تعمیر لپ تاپ = تضمین دوره تعمیر لپ تاپ

آموزش تعمیر مک بوک

بررسی مشکلات عمومی در آموزش تعمیرات نوت بوک

نوت بوک استندبای می شود و دیگر روشن نمیشود مگر اینکه ریست شود.
ال سی دی لپ تاپ سوخته تعویض شده ولی باز هم تصویر نداریم.
چیپ گرافیک لپ تاپ آسیب دیده است (آموزش ریبال کردن چیپ مادربرد لپ تاپ)
یکی از USB ها کار نمیکند.
سل های باتری را عوض شده و دیگر باتری دیتکت نمیشود و از کار افتاده است.
بایوس نوت بوک را آپدیت کردم و دیگر تصویر نداد.
وقتی لپ تاپ Sleep میشود بعد از مدتی خودبخود روشن می شود و اشکال از تنظیمات و ویندوز نیست.

تعمیرکاران لپ تاپ زیر نظر تعمیرکار لپ تاپ کامتک میتوانند به تجربه خود اضافه کنند

آموزشگاه تعمیرات نوت بوک

آموزش تعمیر لپ تاپ ویژه همکاران

دوره آموزش تعمیر لپ تاپ ویژه همکاران و کسانیکه تا حدودی تعمیر لپ تاپ را بلد هستند بصورت ویژه برگزار میگردد. این کلاسها بصورت کارورزی و زیر نظر تعمیرکار انجام میشود. بطوریکه علاقمندان تعمیر نوت بوک هایی را انجام میدهند که مشتری برای تعمیر ارسال کرده است. آموزش تخصصی تعمیر لپ تاپ شامل قلقهای پیشرفته در چیپ ست ها، آموزش پروگرام کردن ای سی IO، تعمیر بخش تغذیه انواع لپ تاپ، ریبال تخصصی چیپ مین برد و بررسی مواردی است که تعمیرکاران از آن استفاده میکنند.

آموزش کار با دستگاه BGA Machine

در کلاس تعمیر نوت بوک برای تعویض چیپ گرافیک و ریبال چیپ های مادربرد نوت بوک، دستگاه بی جی ای ماشین آموزش داده میشود. کلیه تعمیرکاران مبتدی میتوانند با روش کار دستگاه bgamachine برای برطرف کردن عیوب مرتبط به چیپست ها آشنایی پیدا کنند. از سرفصلهای مهم در دوره تعمیر چیپ مین برد MainBoard لپ تاپ میتوان آموزش کار با BgaMachine را نام برد.

آموزش تعمیر لپ تاپ اپل

یکی از برندهای مهم در بازار لپ تاپ مک بوک و مک ایر از شرکت اپل میباشد. کلاس تخصصی تعمیر لپ تاپ شامل آموزش تعمیر نوت بوک اپل شامل سری های مختلف از این دستگاه پرفروش است. برخی از قلقهای تعمیراتی این دستگاه شامل عیب یابی چیپ گرافیک، عیوب رم RAM، عیب یابی بایوس، تعمیر مین برد بدون تصویر و اشکالات مرتبط به هنگ کاملا عملی تدریس میشود. آموزش بصورت خصوصی بعد از شناخت تعمیرات نوت بوک میباشد. افراد نیمه حرفه ای در تعمیرات لپتاپ میتوانند این دوره را بعنوان آموزش تعمیر لپ تاپ اپل بصورت تکمیلی بگذرانند.

کارآموزی تعمیر لپ تاپ زیر نظر تعمیرکار لپ تاپ و در تعمیرگاه لپ تاپ باعث افزایش تجربه شما میشود

کارآموزی تعمیر لپ تاپ

اگر میخواهید تسلط بیشتری در تعمیرات نوت بوک بدست بیاورید لازم است که بعد از کلاس تعمیر لپ تاپ بمدت یک ماه کارآموزی کنید. کامتک این امکان را دارد که بعد از گذراندن دوره تعمیر لپ تاپ یک ماه با هزینه شما را در محیط تعمیرگاه با تجربه تر کند. در مدت کارآموزی لپ تاپ هایی که برای تعمیر توسط مشتری آورده میشود توسط شما از مرحله اول تا زمان تعمیر و تحویل انجام میشود. در طول این دوره کارشناس شما را راهنمایی و کمک میکند.

دوره کارورزی تعمیر لپ تاپ یکی از اصول مهم در آموزش است که با استقبال علاقمندان به رشته تعمیرات لپ تاپ مواجه شده است. در اصل کارآموزان با خیال راحت میتوانند وارد بازار کسب و کار تعمیر نوت بوک شوند.

آموزش خصوصی تعمیر لپ تاپ

در آموزش خصوصی تعمیر لپ تاپ تلفیقی از سرفصلهای همین صفحه و دوره کارآموزی میباشد. در اصل شما هم بصورت تئوری و هم عملی، تعمیر لپ تاپ را زیر نظر تعمیرکار با تجربه ۱۵ ساله یاد میگیرید. این آموزشها میتواند هر روز بمدت یک ماه و یا پنج شنبه ها تمام وقت برگزار شود.

آموزشگاه تعمیر لپ تاپ

کارآموز در آموزشگاه تعمیر لپ تاپ با قـلـقـها و روشهای تعمیرات لپتاپ های زیر آشنا میشود:

آموزش تعمیر نوت بوک دل DELL , آموزش تعمیرات لپ تاپ سونی SONY VAIO , آموزش تعمیر لپ تاپ توشیبا TOSHIBA , آموزش تعمیر نوت بوک ایسر Acer LapTop , آموزش تعمیر لپ تاپ اپل , آموزش تعمیر لپتاپ اسوس ASUS ,آموزش تعمیر نوت بوک اچ پی Notebook HP ,  آموزش تعمیر نوت بوک وایو,  آموزش تعمیرات نوت بوک لنوا, نوت بوک گیگابایت , آموزش تعمیرات لپ تاپ مک بوک MAC

کارگاه تعمیر لپ تاپ خود را مجهز کنید

آموزشگاه تعمیر لپ تاپ کامتک دارای جدیدترین تجهیزات و امکانات آموزشی است که کارآموزان در این کلاس بیشترین تجربه کاری روی تعمیرات لپ تاپ را بدست می آورند. بازدید از کارگاههای تعمیر لپ تاپ کامتک و مشاوره رایگان میباشد.

جدول آموزش تعمیرات لپ تاپ
نام دوره مدت آموزش شروع کلاس
آموزش الکترونیک لپ تاپ یک هفته ۲۳ فروردین
آموزش تعمیر لپ تاپ سه هفته ۲۳ فروردین
کارآموزی تعمیر لپ تاپ یک ماه وقت بگیرید
آموزش ویژه همکاران نامحدود Call

آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ

دوره آموزش تعمیر لپ تاپ در اهواز، اموزش تعمیر لپ تاپ در شیراز، آموزش تعمیر لپ تاپ در اصفهان، آموزش تعمیر لپ تاپ در مشهد، آموزش تعمیر لپ تاپ در قم، آموزش تعمیر لپ تاپ در تبریز و آموزش تعمیر لپ تاپ در کرج از نمایندگیهای کامتک میباشند. البته کارگاه آموزش تعمیر لپ تاپ در تهران که شعبه مرکزی کامتک میباشد با جدیدترین ابزارها و تکنیک ها بیشترین بهره و تجربه را در اختیار کارآموزان قرار میدهد.

کامتک مرکز تعمیرات لپ تاپ نیز میباشد و در اصل کارآموزان در کارگاههای تعمیر لپ تاپ میتوانند زیر نظر کارشناس نوت بوک دوره را بگذرانند. تعمیر لپ تاپ از کلیه شهرها با پست ارسال میشود و در کمترین زمان تحویل همکاران داده میشود.