۰۲۱۸۸۹۰۹۶۰۶
۰۹۱۰۲۱۴۸۴۴۲
تهران؛ ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، مجتمع تجارت ایرانیان، طبقه ۵، واحد ۴

آموزش روت و نصب ریکاوری تبلت با استفاده از Odin

Print
4.28061767838126 رای 13146 از 5

برای ریکاوری تبلت اگر درایو نصب شود یا نصب باشد، هنگامی که گوشی را در حالت Odin Mode یه PC وصل کرده اید، عبارت Added در نرم افزار ادین اضافه می شود. همچنین خانه ی اول این نرم افزار رنگی می شود. در ادامه این مطالب در مورد مراحل نصب ریکاوری تبلت توضیح داده خواهد شد.

مراحل و روش روت و نصب ریکاوری تبلت با استفاده از Odin

مراحل نصب :

  1. فایل CF-Root مربوط به دستگاه خودتون رو دانلود و در پوشه ای از حالت فشرده خارج کنید .
  2. درون پوشه یک نسخه از برنامه Odin نیز قرار داده شده (v1.85) میتونید استفاده کنید اما من شخصا از نسخه (v3.07) استفاده کردم.
  3. پس از آن در محیط ادین ، کلید Pda رو زده و از آدرس پوشه ای که فایل مورد نظر است را از حالت فشرده خارج کرده و فایل (tar) مربوط به روت رو قرار دهید. صبر کنید تا مراحل شناسایی تمام شود.
  4. تبلت رو به Downloading mod ببرید.
  5. برای این کار ابتدا تبلت رو خاموش کرده و سپس با گرفتن کلید های Home Button + Volume Down + Power button پیغام ظاهر شود پس از آن کلید Volume up رو بزنید . 
  6. تبلت رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید .صبر کنید تا برنامه ادین تبلت رو شناسایی کنه و در masage box پایین سمت چپ صفحه پیقام add ظاهر بشه و همچنین، دربالای صفحه سمت چپ ID : COM به رنگ آبی در بیاد. (این قسمت در نسخه های قدیمی V1.85 odin ، به رنگ زرد در خواهد آمد)
  7.  کلید استارت رو بزنید و منتظر باشید تا مراحل روت تبلت کامل طی بشه، تبلت ریبوت بشه و آندروید بالا بیاد.

توجه داشته باشید که در پنجره ادین تنها تیک های مربوط به Auto Reboot و F. Reset Time زده شده باشد. به بقیه گزینه ها کاری نداشته باشید. البته در بخش آموزش تعمیرات تبلت بصورت کاربردی و عملی این کار برای شما شرح داده خواهد شد.

نسخه مناسب چاپ
ارسال دیدگاه