منو

آموزش روت و نصب ریکاوری تبلت با استفاده از Odin

موبایل و تبلت

برای اینکه بتوانید با نرم افزار Odin کارکنید باید درایو گوشی روی PC نصب باشد تا Odin بتواند گوشی شما رو بشناسد. در ویندوز های جدید مانند : ۷، ۸ و ۱۰ نیازی به نصب درایو نیست، ولی اگر از ویندوزهای قدیمی تر استفاده می کنید درایو آنرا دانلود کنید.

آموزش روت و نصب ریکاوری تبلت با استفاده از Odin
دسته‌بندی: موبایل و تبلت

آموزش روت و نصب ریکاوری تبلت با استفاده از Odin

برای ریکاوری تبلت اگر درایو نصب شود یا نصب باشد، هنگامی که گوشی را در حالت Odin Mode یه PC وصل کرده اید، عبارت Added در نرم افزار ادین اضافه می شود. همچنین خانه ی اول این نرم افزار رنگی می شود. در ادامه این مطالب در مورد مراحل نصب ریکاوری تبلت توضیح داده خواهد شد.

مراحل و روش روت و نصب ریکاوری تبلت با استفاده از Odin

مراحل نصب :

  1. فایل CF-Root مربوط به دستگاه خودتون رو دانلود و در پوشه ای از حالت فشرده خارج کنید .
  2. درون پوشه یک نسخه از برنامه Odin نیز قرار داده شده (v1.85) میتونید استفاده کنید اما من شخصا از نسخه (v3.07) استفاده کردم.
  3. پس از آن در محیط ادین ، کلید Pda رو زده و از آدرس پوشه ای که فایل مورد نظر است را از حالت فشرده خارج کرده و فایل (tar) مربوط به روت رو قرار دهید. صبر کنید تا مراحل شناسایی تمام شود.
  4. تبلت رو به Downloading mod ببرید.
  5. برای این کار ابتدا تبلت رو خاموش کرده و سپس با گرفتن کلید های Home Button + Volume Down + Power button پیغام ظاهر شود پس از آن کلید Volume up رو بزنید . 
  6. تبلت رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید .صبر کنید تا برنامه ادین تبلت رو شناسایی کنه و در masage box پایین سمت چپ صفحه پیقام add ظاهر بشه و همچنین، دربالای صفحه سمت چپ ID : COM به رنگ آبی در بیاد. (این قسمت در نسخه های قدیمی V1.85 odin ، به رنگ زرد در خواهد آمد)
  7.  کلید استارت رو بزنید و منتظر باشید تا مراحل روت تبلت کامل طی بشه، تبلت ریبوت بشه و آندروید بالا بیاد.

توجه داشته باشید که در پنجره ادین تنها تیک های مربوط به Auto Reboot و F. Reset Time زده شده باشد. به بقیه گزینه ها کاری نداشته باشید. البته در بخش آموزش تعمیرات تبلت بصورت کاربردی و عملی این کار برای شما شرح داده خواهد شد.

موبایل و تبلت odin نصب اودین روت کردن تبلت فلش کردن تبلت نرم افزار odin آموزش نرم افزار تبلت
مقالات مرتبط
آموزش تعمیر تبلت
بررسی اینکه تبلت ها دارای چه مشخه فنی هستند در تعمیر سخت افزاری و بسیار زیاد در نرم افزاری کمک بزرگی میکند. بیشترین خرابی تبلت ها ممکن است نرم افزاری باشد. نصب برنامه های قدیمی روی سیستم عامل جدید و برعکس باعث میشود که گرمای زیادی دستگاه تولید کرده و قطعات سخت افزاری را آسیب برساند. اگر این گرما در طولانی مدت روی دستگاه باشد حتما اشکالاتی از قبیل هنگ و باز نشدن اکثر برنامه ها را بوجود میآورد.
اصطلاحات نرم افزاری موبایل
اموزش اصطلاحات تخصصی در زمینه موبایل برای افرادی که در حال انجام کار تعمیرات موبایل هستند در این مقاله آورده شده است. این اصطلاحات کمک میکند تا تعمیرکار موبایل اطلاعات بیشتری برای پاسخگویی مشتریان داشته باشد.
ارسال پیام در واتساپ