منو

شماتیک و سرویس منوال گوشیهای اپل آیفن

موبایل و تبلت

سرویس منوال گوشی آیفون iPhone و شماتیک نقشه های گوشی برای تعمیرکاران و همکاران در این مجموعه آورده شده است. از روی شماتیک گوشی ها براحتی میتوانید پایه های آی سی را روی برد آیفون بشناسید و عیب یابی کنید.

شماتیک و سرویس منوال گوشیهای اپل آیفن
دسته‌بندی: موبایل و تبلت

شماتیک و سرویس منوال گوشیهای اپل آیفن

شماتیک گوشی های اپل iPhome شامل سری های مختلف میباشد که بصورت پی دی اف PDF توسط تیم مجرب کامتک برای تعمیرکاران گوشی جمع آوری شده است. این شماتیک ها مورد تایید سایتهای معتبر اصلی است که برای سهولت عیب یابی برد ایفن در تعمیرات برای دانلود در اختیار شما میباشد.

شماتیک گوشی آیفون

اگر تعمیرکار موبایل اپل هستید حتما این سرویس منوال ها را برای شناخت پایه های آی سی های برد گوشی سری ۵ تا X و آیفون ۱۱ دانلود کنید. توجه داشته باشید که سرویس منوال گوشی ها هر ماه در سایت کامتک بروز میشوند و برای همیشه رایگان در اختیار شما تعمیرکاران موبایل قرار میگیرد.

دانلود رایگان شماتیک و سرویس منوال گوشی آیفون

برخی از گوشی های اپل دارای چندین قسمت سرویس منوال و شماتیک میباشد. برای دانلود رایگان شماتیک Schematics هر گوشی اپل روی آن کلیک کنید. اگر سرویس منوالی در لیست نبود در قسمت پایین درخواست خود را قرار دهید تا تیم تعمیرکاران کامتک در سایت قرار دهند.

شماتیک گوشی آیفون ایکس اس مکس

دانلود شماتیک گوشی آیفن iPhone XS Max بخش ۱

دانلود شماتیک گوشی آیفن iPhone XS Max بخش ۲

دانلود شماتیک گوشی آیفن iPhone XS Max بخش ۳

شماتیک گوشی آیفون ایکس اس

دانلود شماتیک گوشی آیفن iphone XS

شماتیک گوشی آیفون ایکس

دانلود شماتیک گوشی آیفن iphone X بخش ۱

دانلود شماتیک گوشی آیفن iphone X بخش ۲

دانلود شماتیک گوشی آیفن iphone X بخش ۳

شماتیک گوشی آیفون 8

دانلود شماتیک گوشی آیفن iphone 8 بخش ۱

دانلود شماتیک گوشی آیفن iphone 8 بخش ۲

شماتیک گوشی آیفون 7

دانلود شماتیک گوشی آیفن iphone 7

شماتیک گوشی آیفون 6 اس

دانلود شماتیک گوشی آیفن iphone 6S

شماتیک گوشی آیفون 6

دانلود شماتیک گوشی آیفن iphone 6

شماتیک گوشی آیفون 5 اس

دانلود شماتیک آیفن iPhone 5S

موبایل و تبلت
مقالات مرتبط
شماتیک و سرویس منوال گوشیهای ایسوز ASUS
سرویس منوال ها و شماتیک های گوشیهای ایسوس در این صفحه بصورت رایگان برای تعمیرکاران قرار داده شده است. این صفحه هر ماه که گوشی جدید ایسوس و یا تبلت ایسوس وارد بازار شود آپدیت خواهد شد. بنابراین اگر شماتیک های گوشی ایسوس را خواستید حتما این صفحه را ذخیره داشته باشید.
شماتیک و سرویس منوال گوشی های هوآوی Huawei
در صورتیکه تعمیرکار موبایل هواوی هستید به کمک سرویس منوال و شماتیک گوشیهای هواوی میتوانید مسیر درست را در رسیدن به عیب قطعه جهت تعویض آن بدست آورید. در اصل سرویس منوال های موبایل هواوی باعث میشود تعمیرکار موبایل ارتباط قطعات روی برد را بهتر متوجه شود.
شماتیک و سرویس منوال گوشیهای ال جی
شماتیک گوشی ال جی کاربرد مهمی برای راهنمایی تعمیرکارانی دارند که میخواهند تصویری از بازسازی قطعات روی مدار موبایل داشته باشند. شما با داشتن شماتیک گوشی های الجی براحتی میتوانید تشخیص دهید که قطعات روی برد گوشی LG به چه صورت با یکدیگر در ارتباط هستند.
ارسال پیام در واتساپ