منو

فعالسازی زبانهای مختلف در موبایل

موبایل و تبلت

فعالسازی زبانهای مختلف در گوشیها و فارسی سازی رام گوشی امروزه برای کاربران اهمیت دارد. برخی از کاربران بعلت شغل و ارتباط با کشورهای دیگر لازم است که از منوی گوشی به زبانهای دیگر استفاده کنند. و یا لازم است که به زبانهای دیگر تایپ کنند. اموزش فعال کردن زبان های مختلف برای انواع گوشیهای هوشمند در این بخش آورده شده است.

فعالسازی زبانهای مختلف در موبایل
دسته‌بندی: موبایل و تبلت

فعالسازی زبانهای مختلف در موبایل

فارسی سازی رام امروزه مورد نیاز کاربران قرار گرفته است. این مقاله برای بالا بردن اطلاعات درباره فارسی کردن گوشی و بررسی اشکالات زبان فارسی میباشد. اگر تعمیرکار موبایل هستید موارد زیر را برای فارسی سازی گوشی استفاده کنید.

آموزش فارسی گوشی

توجه کنید دوستان، این آموزش برای رام هایی هست که زبان فارسی مخفی شده و فایلهای APK سیستمی ترجمه شده هست.
برای اینکه بفهمیم دیوایس موردنظر دارای زبان فارسی هست یا خیر میتونید از ابزار morlocal استفاده کنید!

آموزش نرم افزار موبایل

نرم افزار MORLOCAL.APK رو روی گوشی نصب کنید و با استفاده از این نرم افزار گوشی رو روی زبان فارسی قرار بدین . اگه دیوایس به صورت کامل فارسی شد، نتیجه میگیریم که زبان فارسی مخفی شده، ولی اگه نباشه نتیجه میگیریم که نرم افزارهایAPK سیستمی ترجمه شده نیستن.

آموزش فارسی سازی گوشی HTC

فعالسازی زبانهای مخفی در گوشیهای HTC

برای فعالسازی زبان مخفی گوشیهای HTC اول دیوایس مربوطه رو روت کنید، بعد نرم افزار ROOTEXPLORE رو نصب کنید. پوشه cid default رو از آدرس زیر حذف کنید.
system/cid/cid default
system/CUSTOMIZE/cid/cid default

در نهایت دیوایس مربوطه رو وایپ (فرمت) کنید.

آموزش فارسی سازی گوشی سامسونگ Samsung

فعالسازی زبانهای مخفی در گوشیهای سامسونگ

برای فعالسازی زبانهای مخفی گوشیهای سامسونگ, اول دیوایس مربوطه رو روت کنید، بعد نرم افزار ROOTEXPLORE رو دانلود و روی دیوایس نصب کنید. و فایل language.xml رو از آدرس زیر حذف کنید.

System/csc/ language.xml

آموزش فارسی سازی گوشی هواوی

فعالسازی زبانهای مخفی در گوشیهای huawei

برای فعالسازی زبانهای مخفی در گوشیهای huawei ،اول گوشی رو روت کنید، بعد نرم افزار rootexplore رو دانلود و روی دیوایس نصب کنید. بعد به آدرس زیر مراجعه کنید.
/cust
و با استفاده از جستجوگر نرم افزار فایل hw_default.xml رو سرچ کنید.چندین فایل hw_default.xml از پوشه های مختلف برای شما پیدا میکنه ، همه فایلها رو انتخاب کنید وبعدحذف کنید.

بعد از حذف فایلهای مربوطه گوشی رو وایپ (فرمت)کنید.

آموزش فارسی سازی گوشی سونی

فعالسازی زبانهای مخفی در گوشیهای SONY

برای فعالسازی زبانهای مخفی در گوشیهای SONY،اول گوشی رو روت کنید بعد نرم افزار ROOTEXPLORE رو نصب کنید.
 از آدرس زیر فایل BUILD.PROP رو با ویرایشگر texteditor ویرایش کنید.

System/build.prop

بعد دنبال عبارت fa-ir بگردید و کد FA-IR رو حذف کرده و فایل رو ذخیره کنید.

بعد از ویرایش فایل ذکر شده، گوشی رو وایپ (فرمت) کنید.

برای اینکه اطلاعات بیشتری در نرم افزار گوشی موبایل بدست آورید لازم است که سطح دانش خود را توسط مقاله، کتاب و متخصصین بالاتر ببرید. آموزش نرم افزار موبایل نیاز به تجربه و کار عملی روی موبایلهای هوشمند و جدید میباشد.

موبایل و تبلت نرم فزارم موبایل
مقالات مرتبط
آشنایی با روش تعمیرات موبایل
در اینجا میخواهیم روش های تعمیرات موبایل و دستیابی به شروع کار تعمیرات موبایل را که چطور مغازه و یا شرکتی یا میزی در این رابطه داشته باشیم ایجاد کنیم. همانطور که گفته شد وقتی اطلاعات خود را روی مشخصات فنی یک موبایل بالا ببریم و بتونیم گوشی های مختلف موبایل را مقایسه کنیم و از امکانات آنها بصورت کاربردی مطلع باشیم گام نخست در تعمیرات موبایل را برداشته ایم.
اصطلاحات نرم افزاری موبایل
اموزش اصطلاحات تخصصی در زمینه موبایل برای افرادی که در حال انجام کار تعمیرات موبایل هستند در این مقاله آورده شده است. این اصطلاحات کمک میکند تا تعمیرکار موبایل اطلاعات بیشتری برای پاسخگویی مشتریان داشته باشد.
ارسال پیام در واتساپ