منو

ریکاوری کاستوم چیست؟

موبایل و تبلت

یکی از بخش ها در آموزش نرم افزار موبایل، دانش درباره کاستوم ریکاوری و ورود به محیط ریکاوری است. اموزش Recovery گوشی هواوی G610 و سامسونگ J7Prime در این مطلب آورده شده است.

ریکاوری کاستوم چیست؟
دسته‌بندی: موبایل و تبلت

ریکاوری کاستوم چیست؟

بنا به درخواست کاربران و همکاران در اموزش تعمیر گوشی اطلاعات بیشتری درباره برخی از مواردی که اهمیت جزء دارند ولی لازم است را آورده ایم. آموزش نرم افزار موبایل بسیار گستره است و تعمیرکاران موبایل مستلزم افزایش اطلاعات خود در این زمینه هستند.

آموزش نرم افزار موبایل

در آموزش نرم افزار موبایل لازم است که تمامی موارد مرتبط به گوشیهای هوشمند بررسی شود. ریکاوری گوشی موبایل یکی از موارد نرم افزاری برای تعمیرکاران موبایل مفید است.

آموزش ریکاوری گوشی

Recovery ریکاوری گوشی چیست؟

ریکاوری در اندروید بخش بسیار بسیار مهمی در سیستم عامل هست که کارایی مشابه محیط Dos در ویندوز کامپیوترها دارد. بکاپ Backup گرفتن از گوشی و Restore کردن آن و همچنین ریست کلی و جزئی گوشی به تنظیمات اولیه و پاک کردن حافظه کش دستگاه و مهم تر از همه نصب رام های کاستوم از جمله ویژگی های Recovery در اندروید هست.

نرم افزارهای معروف کاستوم ریکاوری

Twrp, cwm, philz

آموزش ریکاوری کاستوم گوشی سامسونگ J7Prime

این ریکاوری کاستوم TWRP برای بیشتر مدلهای G610 هواوی نیز جوابگو میباشد. این ریکاوری پرکاربردترین ریکاوری حال حاضر اندرویدی است. با نصب این ریکاوری راحت می توانید کاستوم رام نصب کنید، روت، پشتیانگیری کامل و برداشتن رمز بدون پاک شدن اطلاعات رو انجام بدهید.

نکته: این کاستوم ریکاوری مخصوص اندروید 6.0.1 میباشد.

برای نصب ریکاوری کاستوم اول درایورهای سامسونگ همراه با برنامه اودین رو دانلود کنید.

روش ریکاوری کاستوم گوشی هواوی G610 بعد از دانلود نرم افزار Twrp

اول گوشی رو خاموش کنید و گوشی را به Downloading ببرید. (ولوم پایین + پاور + هوم)

نرم افزار ODIN رو اجرا کنید.

کابل USB رو متصل کنید و منتظر بشید خونه اول ID:COM آبی شود.

فایل ریکاوری کاستوم G610 رو در قسمت AP لود کنید.

بر روی استارت کلیک کرده و صبر کنید تا عملیات به پایان برسه PASS (سبز) شود.

با کلیدهای ترکیبی ولوم بالا + پاو ر+ هوم می توانید وارد ریکاوری شوید.

همیشه دانش بیشتر درباره نرم افزار موبایل برای یک تعمیرکار موبایل لازم است. همه روزه اطلاعات بیشتری درباره تعمیر نرم افزاری گوشی ارائه میشود. سعی کرده ایم جدیدترین روشهای تعمیرات موبایل را در این سایت قرار دهیم.

موبایل و تبلت ریکاوری گوشی تعمیر سامسونگ اموزش نرم افزار موبایل
مقالات مرتبط
آموزش حل مشکل اکانت گوگل بدون نیاز به باکس
یکی از مشکلات بزرگی که اخیرا گریبان گیر بسیاری از کاربران گوشیهای اندرویدی شده است، فعال بودن Find My Phone در سرویس گوگل اکانت و قفل دستگاه پس از ریست یا فلش گوشی است. اگر شما نیز به این مشکل دچار شدید، با کامتک همراه باشید.
معرفی کاستوم ریکاوری های برتر اندروید
ریکاوری (Recovery) محیطی مجزا از اندروید است که امکانات پایه نظیر ریست فکتوری، پاک کردن اطلاعات، بکاپ و رستور، فلش فایل زیپ و… در اختیار کاربر قرار میدهد. ریکاوری مود توسط شرکتهای سازنده در تمامی گوشی و تبلتها تعبیه شده است. با فشردن چند کلید ترکیبی در هنگامی که دیوایس شما خاموش است میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.
ارسال پیام در واتساپ