منو
تهران، میدان ولیعصر، مجتمع ایرانیان، طبقه ۵، واحد ۴
۰۹۱۹ ۲۷۰۳۰۵۳
۰۲۱ ۸۸۹۰۹۶۰۶

آموزش موبایل

آموزش موبایل

آموزشگاه تعمیر موبایل کامتک مجهزترین مرکز آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و اموزش نرم افزار موبایل با استاد متخصص میباشد. اگر میخواهید در بازار کسب و کار بهترین نتیجه را جهت پاسخگویی مشتریان بدست آورید حتما از کارگاههای موبایل و تبلت کامتک دیدن کنید.

آموزش تعمیر موبایل

دوره های مرتبطه به اموزش تعمیر موبایل که با ابزارهای مشابه قابل تعمیر هستند در کارگاه کامتک موجود است و کارشناس متخصص این رشته ها را تدریس میکند. هر یک از رشته ها دارای سرفصلهای خاص و مشابه است که در صفحه مربوطه قابل روئت است. آموزش تعمیرات بصورت کاربردی است و با توجه به نیاز بازار زیر نظر تعمیرکار موبایل و کارشناس متخصص تعلیم داده میشود.

دوره های آموزش تعمیر موبایل

در آموزش تعمیر موبایل میتوانید با یادگیری رشته های فوق و با همان تجهیزات کارگاهی کالاهای مرتبط به گوشی را تعمیر کنید. در اصل اموزش تعمیر تلفن بیسیم، آموزش تعمیر جی پی اس، آموزش تعمیر ساعت هوشمند، آموزش تعمیر تبلت و اموزش تعمیر سانترال از رشته های مرتبط به گوشی تلفن همراه میباشد.

شرایط برگزاری دوره های آموزش تعمیر موبایل

معمولا اول هر هفته شروع دوره جدید داریم و میتوانید در طول دوره ثبت نام کنید.

جزوه اموزشی برای هر رشته به کارآموزان ارائه میشود.

فایلهای فلش مرتبط به موبایل و بایوس دستگاهها برای عرضه نیز موجود است.

آموزش در کلاسهای سه نفره و زیر نظر تعمیرکار با سابقه انجام میشود.

در مرکز تعمیرات کامتک تعمیرکار حرفه ای شوید

در ابتدا بشما آموزش الکترونیک SMD را تدریس میکنیم. سپس ابزارهایی که برای تست و اندازه گیری روی مدار هست را معرفی میکنیم. بعد از آن سراغ آنالیز مدار و تشریح برد میریم. نقشه خوانی، مسیریابی، عیب یابی و ولتاژ گیری صحیح از اصول کار تعمیرات است. ضما آموزش بصورت کاربردی و عملی در کامتک زیر نظر اساتید با تجربه تدریس میشود.

با کار عملی و تمرین روی انواع بردها باعث میشه که نتیجه خوبی در کسب و کار خود بدست آورید.

کارگاههای آموزش تعمیرات موبایل کامتک

کامتک دارای ۳ استاد حرفه ای در  زمینه موبایل، تعمیر گوشی اپل و تعمیر گوشیهای آندریدی میباشد. ۲ کارگاه مجهز به جدیدترین ابزارهای تعمیر گوشی نیز برای یادگیری کارآموزان مهیا شده است. پس زمان را برای یادگیری در یک مرکز تعمیرات مجهز از دست ندین و برای شروع کار اقدام کنید.