۰۲۱۸۸۹۰۹۶۰۶
۰۹۱۰۲۱۴۸۴۴۲
تهران؛ ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، مجتمع تجارت ایرانیان، طبقه ۵، واحد ۴

آموزش ساخت تابلو روان

Print

دوره آموزش ساخت تابلو روان شامل طراحی تابلو و بدست آوردن ابعاد آن جهت برنامه ریزی تصاویر ال ای دی های تابلو و اسمبل منبع تغذیه مناسب پشت تابلو روان است. آموزش طراحی تابلو ال ای دی تبلیغاتی زیر نظر نصاب تابلو روان تدریس میشود.

آموزش ساخت تابلو روان

مرکز آموزش ساخت و طراحی تابلو روان رنگی و معمولی با کارگاههای عملی و کلاسهای خصوصی

آموزش ساخت تابلو روان
روش ساخت تابلو روان
آموزش نرم افزار تابلو روان

ساخت انواع تابلوهای ثابت پلکسی و تابلوهای روان تک رنگ وچهار رنگ LED

  1. آموزش ساخت تابلوروان

در آموزش ساخت تابلو روان ال اي دي ما بر جنبه تجاری این تابلو ها که به وسیله بلوک های آماده و بدون نیاز به تخصص برنامه نویسی و طراحی سخت افزاری ساخته می شوند تاکید کرده ایم.
در مرکر تخصصی کامتک شما ساخت انواع تابلوهای روان را بصورت کاملا حرفه ای فرا ميگیریدو بصورت عملی در لابراتور این شرکت تابلو می سازید
 نرم افزار مربوط به این نوع از تابلو روان کاملا رایگان بوده و محدودیتی برای نصب ندارد، همچنین انواع تابلو های تکرنگ، سه رنگ و هفت رنگ را در سایزهای چند سانتیمترتا چند متر مربع پشتیبانی می کند.

  1. آموزش ساخت تابلو ثابت LEDساخت تابلو روان

جهت ساخت تابلو ال اي دي ثابت  به وسيله LED TOOL نرم افزار 
مهيا كردن طرح ترسيم شده جهت دستگاه ليزر

نحوه چیدمان LEDها و نحوه لحیم کاری آنها که بصورت سری و موازی میباشد و نحوه برقراری ارتباط منبع تغذیه تابلو با LEDها و همچنین نحوه ارتباط با برد فلاشر

در اين گام شما فرا مي گيريد كه چگونه توسط نرم افزار LED TOOL محل قرار گرفتن ال اي دي ها و پايه هاي آنها را در طرحتان مشخص كنيد تا در نهايت توسط دستگاه ليزر بر روی پلكسی طرحتان را ايجاد نماييد.

 جايگذاري LED ها و برقراري اتصالات
در اين گام شما فرا مي گيريد كه چگونه LED ها را جهت ساخت تابلو ثابت LED جايگذاري كرده و بوسيله روشهاي سري، موازي و تركيبي اتصالات آنها را برقرار كنيد و با اتصال منبع تغذيه تابلو LED ثابت را روشن نماييد.

  1. آموزش ساخت مدار فلاشر

در اين گام ما مداري ساده را براي شما شرح مي دهيم تا بتوانيد قسمت هاي مختلف تابلو ثابت LED خود را  روشن و خاموش كنيد. اين امر باعث مي شود كه تابلو LED ثابت شما جلب توجه بيشتري كند.


روش آموزش ساخت تابلو روان

  • دوره ها به صورت دو یا سه نفره برگزار میشود.
  • خوابگاه برای عزیزان شهرستانی در نظر گرفته شده است.
  • دوره آموزشی میتواند به صورت فشرده و هر روز و پشت سر هم باشد.
  • آموزش به صورت تخصصی و علمی ویژه بازار کار میباشد.
  • آموزش ساخت تابلو روان اول و پانزدهم هر ماه برگزار میشود.
نسخه مناسب چاپ