منو

آموزش تعمیرات پکیج دیواری آبگرمکن

آموزش تعمیرات پکیج دیواری آبگرمکن

یکی از شغلهای مهم در زمینه تاسیسات تعمیر پکیج آبگرمکن دیواری است. برای این کار شما ابتدا با طریقه نصب پکیج آشنا شده و سپس سراغ تعمیر برد پکیج میروید. روش آموزش در کارگاه کامتک کاربردی و عملی روی آبگرمکن است. بنابراین نگران بدست اوردن تجربه نباشید چون عملی زیر نظر تعمیرکار پکیج آموزش میبینید.

روش آموزش نصب و راه اندازی پکیج

در کارگاه کامتک یک مدل پکیج جدید برای تمرین مهیا است. در ابتدا کارشناس به شما قطعات مکانیکی که اجزای پکیج را تشکیل میدهند نشان میدهد. طریقه عملکرد هر یک از این قطعات مکانیکی برای عیب یابی مهم است و اینکه چطور به عیب پکیج برسیم. عیوب مختلف پکیج مانند: روشن نشدن پکیج، آموزش تعمیر سرد بودن آب پکیج، گرم نشدن رادیاتور یا شوفاژ، چکه کردن آب از رادیاتور، خاموش شدن پی در پی پکیج، آموزش تعمیر ریست شدن ترموستات پکیج و رفع بوی بد پکیج از موارد اصلی تدریس تعمیر پکیج میباشد.

از بخش های مهم و پردرآمد آموزش تعمیر برد پکیج است که در آن شما با تست و اندازه گیری قطعات اشنا شده سپس انالیز و تشریح برد را یاد میگیرید. بعد از آن عیب یابی و مسیر یابی برد برای رسیدن به قطعه الکترونیکی برد پکیج را آموزش میبینید.

آموزش تعمیر قطعات پکیج آبگرمکن دیواری

همانطور که گفتم برای اینکه شما یک تعمیرکار پکیج شوید لازم است که عیب یابی مکانیکی و تعمیر برد پکیج را بطور کامل بدانید. در شناخت قطعات مکانیکی شما با کیت، رله، پرشر سوییچ هوا، موتور شیر سه طرفه، مهره موتور شیر، سنسور فشار آب، شیر اطمینان، مبدل ثانویه، شیرپرکن، ترموستات، فن پکیج، پشتی فلومتر، منبع انبساط، سوپاپ، ولوم، فلورگلاتور فنردار، الکترود، مانومتر اورینیگی، فلوسوییچ نافی دار، فلومتر خطی، بای پس فیتینگی، پمپ گرانفوس، پمپ ویلو، سنسور انگشتی سوکتی، توربین فلومتر، دیافراگم و شیر گاز پکیج ابگرمکن دیواری و زمینی آشنا میشوید.

رویهم رفته مهم نیست که پکیج چه برندی دارد چون ساختار و مکانیزم یکسان است و فقط کیفیت قطعات متفاوت است. به طور کلی آموزش سرویس پکیج شامل هواگیری پکیج، آموزش رسوب زدایی، تنظیم دما، آموزش بررسی رادیاتور و شوفاژها، کنترل فشار آب، تعویض و عیب یابی قطعات مکانیکی پکیج و تعمیر برد پکیج در تمامی برندهای بوتان، ایساتیس، لورچ و یا ایران رادیاتور یکسان است.

آموزش تعمیر برد پکیج آبگرمکن

بسیاری از کارآموزان ممکن است که تعمیرکار پکیج باشند ولی روی برد پکیج سررشته ای ندارند و تا الان اگر برد پکیج خراب میشد آنرا تعویض میکردند. ما بخشی بنام کلاس آموزش تعمیر برد پکیج داریم که در آن فقط عیب یابی و تعمیرات بردهای پکیج آبگرمکن دیواری را تدریس میکنیم. در اصل از بیس الکترونیک (یعنی شناخت و اندازه گیری قطعات) شروع میکنیم تا عیب یابی و تعمیر برد پکیج. در این دوره شما با ارتباط بین قطعات و مکانیک اشنا شده و میتوانید براحتی اگر قطعه ای خراب است را تعویض کنید.

آنالیز برد پکیج آبگرمکن و رسیدن به قطعه معیوب الکترونیکی روی مدار پکیج از بخش های اصلی در تعمیرات پکیج است. قسمت آموزش تعمیرات برد پکیج بسیار حائز اهمیت است، چراکه گرانی برد، کمیاب بودن برد و معطل شدن باعث میشود که بتوانیم برد پکیج را با قیمتی مناسب و سریعتر تعمیر کنیم.

برای کسانیکه اصلا الکترونیک نمیدانند در ابتدای کار قطعه شناسی، لحیم کاری و کار با مولتی متر را آموزش میدهیم. این موارد شامل تست خازن، دیود، ترانزیستور، رله و آی سی های روی برد است. آموزش پروگرام کردن آی سی پکیج، آموزش تعویض قطعات بعد از رسیدن به عیب از سرفصلهای شناخته شده است.

ویژگی‌های برتر دوره‌های کامتک
ارائه جزوه، فیلم آموزشی از کلاسها

برای هر رشته فیلم آموزشی، PDF، جزوه های تایپ شده، نقشه مدارات، سرویس منوال و کتاب داریم.

کارهای عملی و کاربردی بر روی انواع مدل‌ها

انواع بردهای مختلف از جدیدترین برندها بصورت سالم و خراب در کارگاههای آموزشی کامتک مهیا است.

برگزاری کلاس‌های فوق پیشرفته

نکات مهم در تعمیر برد، روشهای اصولی عیب یابی طبق استانداردهای بین المللی و راهکارهای تعمیرات

منتخب بهترین اساتید مجرب و متخصص

کامتک با گزینشهای سخت با تجربه ترین اساتید متخصص و تعمیرکار را برای کلاسهای آموزشی گلچین میکند.

ارائه مدرک بین المللی و پشتیبانی فنی

ارائه رزومه کاری معتبر و بین المللی با قابلیت پیگیری و ماهها پشتیبانی فنی توسط کامتک بصورت آنلاین

روشهای راه اندازی بهترین تعمیرگاه

کارگاه شما را با بهترین و بصرفه ترین ابزارهای روز تجهیز میکنیم؛ پیشنهاد بهترین راه اندازی کسب و کار

ارسال پیام در واتساپ