منو

آموزش هوشمند سازی ساختمان BMS

آموزش هوشمند سازی ساختمان BMS

آموزش راه اندازی خانه هوشمند، آموزش سیستم هوشمند سازی و سیستم BMS بصورت کاربردی و عملی در بازار کار طراحی شده است. بطوریکه کارآموز بعد از دوره براحتی بتواند سیستم هوشمند ساختمان را نصب و یا عیب یابی کند. در اصل کلاس آموزش هوشمند سازی ساختمان bms دو بخش مهم دارد: نصب سیستم هوشمند و عیب یابی و تعمیر سیستم هوشمند ساختمان.

آموزش هوشمند سازی ساختمان BMS

برای اینکه بتوانید یک ساختمان را هوشمند سازی کنیم لازم است که اطلاعات کافی درباره برق ساختمان، سیم کشی ساختمان، سیستم روشنایی هوشمند، پرده و کرکره برقی، نصب دوربین مداربسته، سیستم اعلام حریق، سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند، اتوماسیون فضای سبز و استخر و پارکینگ هوشند بدانیم.

در اصل شناخت سنسورها از قبیل آشنایی با سنسور نور، سنسور حرکت، سنسور دما، دود، رطوبت سنج، سنسور شکست شیشه و میکرفون از واجبات شروع آموزش هوشمند سازی ساختمان است.

داشتن اطلاعات کافی درباره سیستم های هوشمند منزل باعث میشود که با تکنولوژی و بهینه بتوانیم بهترین خروجی را در کار داشته باشیم. بررسی عملکرد رله ای، شناخت موتور الکترونیکی، آشنایی با پمپ آب یا شیر آب، دانش درباره شیر گاز، بلندگو و آژیر، تاچ پنل ها و اینترنت میتواند کمک بزرگی در یادگیری نصب سیستم هوشمند خانه داشته باشد.

یک سیستم هوشمند میتواند کلی هزینه های یک ساختمان یا برج را کم کند. بطوریکه مدیریت صرفه جویی در یک سیستم هوشمند بسیار حائز اهمیت است. برق، تهویه و روشنایی ها در یک سیستم هوشمند بهینه میشود. همچنین با هوشمند کردن ساختمان میتوان سیستم اعلام حریق، مانیتورینگ دوربین های مداربسته، سیستم تردد و امنیت را نیز بالا برد.

بازار کار سیستم هوشمن منزل

دو امر مهم ساختمان ها را به هوشمند سازی مجبور میکند. یکی بهینه سازی مصرف و دیگری امنیت است. پس بعد از آموزش هوشمند سازی ساختمان و روشهای استفاده از صرفه جویی و کنترل یک خانه، باغ یا برج براحتی وارد بازار کار شوید. کافیست اطلاعات خود را از سیم کشی ساختمان تا دستگاههای جدید افزایش دهید.

تجهیزات هوشمند سازی در بازار و فروشگاههای لوازم برقی موجود است و ساختمانهای جدید لازم دارند که از این تجهیزات در ساخت استفاده کنند. همچنین بسیاری از منزل ها و برج های قدیمی، هوشمند سازی برخی از لوازم خانه را ضروری میدانند.

موارد مهم در آموزش هوشمند سازی ساختمان

برای یادگیری هوشمند سازی ساختمان مطالب آموزشی را تقسیم بندی کرده ایم. در اصل هوشمند سازی منزل موارد گوناگونی برای انجام دارد. با این حالت شما با توجه به نیاز خودتان میتوانید این کار را شروع کنید.

  • هوشمند سازی کنترل تردد با آموزش نصب دوربین مداربسته و سیستم مانیتورینگ
  • هوشمند سازی برق ساختمان و بهینه سازی سیستم روشنایی
  • هوشمند سازی سیستم امنیتی دزدگیر اماکن و روشهای نصب آن
  • هوشمند سازی تهویه با آموزش راه اندازی سیستم سرمایشی و گرمایشی
ویژگی‌های برتر دوره‌های کامتک
ارائه جزوه، فیلم آموزشی از کلاسها

برای هر رشته فیلم آموزشی، PDF، جزوه های تایپ شده، نقشه مدارات، سرویس منوال و کتاب داریم.

کارهای عملی و کاربردی بر روی انواع مدل‌ها

انواع بردهای مختلف از جدیدترین برندها بصورت سالم و خراب در کارگاههای آموزشی کامتک مهیا است.

برگزاری کلاس‌های فوق پیشرفته

نکات مهم در تعمیر برد، روشهای اصولی عیب یابی طبق استانداردهای بین المللی و راهکارهای تعمیرات

منتخب بهترین اساتید مجرب و متخصص

کامتک با گزینشهای سخت با تجربه ترین اساتید متخصص و تعمیرکار را برای کلاسهای آموزشی گلچین میکند.

ارائه مدرک بین المللی و پشتیبانی فنی

ارائه رزومه کاری معتبر و بین المللی با قابلیت پیگیری و ماهها پشتیبانی فنی توسط کامتک بصورت آنلاین

روشهای راه اندازی بهترین تعمیرگاه

کارگاه شما را با بهترین و بصرفه ترین ابزارهای روز تجهیز میکنیم؛ پیشنهاد بهترین راه اندازی کسب و کار

ارسال پیام در واتساپ