منو

آموزش سیسکو

آموزش سیسکو

آموزشگاه کامتک با سابقه و تجربه در آموزش دوره های سیسکو، با بکارگیری اساتید باتجربه و دارای مدارک بین المللی سیسکو و با استفاده از تجهیزات سیسکو (Router، Switch، Voice Modules، Cisco IP Phone، ASA) برای استفاده دانشجویان توانسته است تعداد زیادی از علاقه مندان به مهندسی شبکه را تحت آموزش های تخصصی خود قرار دهد.

از جمله مواردی که در این سایت مورد اهمیت می باشد: سیسکو,مایکروسافت,لینوکس,سیتریکس,وی ام ویر,میکروتیک,ویپ,امنیت,مجازی سازی,شبکه,پشتیبانی,مشاوره,طراحی,اجرا,آموزش,نصب شبکه,پشتیبانی شبکه,خدمات شبکه,هاستینگ,امنیت شبکه,اینترنت پرسرعت,خدمات اینترنت,خدمات سرور,هاست,سانترال پاناسونیک,نصب سانترال,خدمات سانترال,نصب سرور,تین کلاینت,نصب سیسکو,پشتیبانی وایرلس,نصب وایرلس,وی ام ویر,وی ام ور,سیتریکس سیسکو,مایکروسافت,لینوکس,سیتریکس,وی ام ویر,میکروتیک,ویپ,امنیت,مجازی سازی,شبکه,پشتیبانی,مشاوره,طراحی,اجرا,آموزش,نصب شبکه,پشتیبانی شبکه,خدمات شبکه,هاستینگ,امنیت شبکه,اینترنت پرسرعت,خدمات اینترنت,خدمات سرور,هاست,سانترال پاناسونیک,نصب سانترال,خدمات سانترال,نصب سرور,تین کلاینت,نصب سیسکو,پشتیبانی وایرلس,نصب وایرلس,وی ام ویر,وی ام ور,سیتریکس,رها,مشاوره,طراحی,اجرا,آموزش,پشتیبانی,خدمات,نگهداری,سیسکو,مایکروسافت,لینوکس,میکروتیک,وی ام ویر,سیتریکس,ویپ,امنیت,مجازی سازی,هاستینگ,فضای سرور,سایت,سیسکو,مایکروسافت,لینوکس,سیتریکس,وی او ویر,میکروتیک,ویپ,امنیت,مجازی سازی,شبکه,پشتیبانی,مشاوره,طراحی,اجرا,آموزش,نصب شبکه,پشتیبانی شبکه,خدمات شبکه,هاستینگ,امنیت شبکه,اینترنت پرسرعت,خدمات اینترنت,خدمات سرور,هاست,سانترال پاناسونیک,نصب سانترال,خدمات سانترال,نصب سرور,تین کلاینت,نصب سیسکو,پشتیبانی وایرلس,نصب وایرلس,وی ام ویر,وی ام ور,سیتریکس سیسکو,مایکروسافت,لینوکس,سیتریکس,وی ام ویر,میکروتیک,ویپ,امنیت,مجازی سازی,شبکه,پشتیبانی,مشاوره,طراحی,اجرا,آموزش,نصب شبکه,پشتیبانی شبکه,خدمات شبکه,هاستینگ,امنیت شبکه,اینترنت پرسرعت,خدمات اینترنت,خدمات سرور,هاست,سانترال پاناسونیک,نصب سانترال,خدمات سانترال,نصب سرور,تین کلاینت,نصب سیسکو,پشتیبانی وایرلس,نصب وایرلس,وی ام ویر,وی ام ور,سیتریکس
کامتک آموزش سیسکو را در سه سطح Associate ، Professional و Expert برگزار می نماید که حرف آخر هریک از دوره های CCNA CCNP CCIP CCVP CCIE بیانگر سطح مطالب آموزشی تدوین شده از سوی شرکت کامتک می باشد.
برگزاری کارگاه های تخصصی CCNP Switch و CCNP Route سیسکو، فرصتی است برای دانشجویان علاقه مند به آموزش های سیسکو، تا بتوانند مهارت های لازم جهت پیاده سازی سناریوها و راهکاری مناسب را در سازمان خود را کسب نمایند.

دوره های ویژه سیسکو در کامتک:سیسکو

دوره های آموزش CCNA:
آموزش CCNA,آموزش CCNA Security,آموزش CCNA Wireless,آموزش CCNA Voice,آموزش CCNA Service Provider
دوره های آموزش CCNP:
آموزش CCNP,آموزش CCNP Security,آموزش CCNP Wireless,آموزش CCNP Voice,آموزش CCNP Service Provider
دوره های آموزش CCIE:
آموزش CCIE,آموزش CCIE Security,آموزش CCIE Voice,آموزش CCIE Service Provider

آموزش CCNA
بيانگر توانايي شخص در نصب ،پيکر بندي ،پياده سازي و عيب يابي شبکه هايی در مقياس متوسط در زمينه  Routing ، Switching  و شبکه های با ارتباطات راه دور که از سرويس های مخابراتی استفاده  میکنند میباشد.

سرفصل آموزش CCNA شامل تکنولوژی های مختلف می باشد که در لیست ذیل آورده شده اند:

Networking Concepts:

 • OSI , TCP/IP Layers , IP classes , Subnetting , VLSM

Switching:

 • دوره های سیسکوConcepts , Intro , Port modes ,Vlan , VTP , PVST+ , Rapid-PVST , Security , EtherChannel

Routing:

 • (Routing Theory , Static Routing , RIP , EIGRP , OSPF , Router on a Stick)
 • Access Control Lists , NAT (Static , Dynamic , PAT)
 • WAN (HDLC , PPP , Frame Relay)
 • IPV6 (Static Routing , RIPNG)
 • Wireless , VPN , Troubleshooting

فراگیران پس از پایان آموزش CCNA توانایی مدیریت شبکه ها در مقیاس متوسط را خواهند داشت . این افراد می توانند سویچ های سیسکو را در این شبکه ها نصب و راه اندازی نموده و تنظیمات اولیه آنها را انجام دهند. همچنین پروتکل های Routing مختلف جهت برقراری ارتباط ساختمانهای مختلف یک شرکت با همدیگر همچون OSPF , EIGRP , RIP را می توانند config نمایند. همچنین این افراد با config کردن NAT یا PAT درRouter های سیسکو ، امکان اتصال کاربران یک شرکت به اینترنت رافراهم سازند. پیاده سازی  IPV6  Static  Routing و   RIPNG از توانایی های دیگر مربوط به این فراگیران می باشد. از قابلیت های تخصصی آموزش CCNA می توان به توانایی آنها در پیاده سازی پروتکل های مختلف WAN همچون  PPP , HDLC  و مهمتر از همه FrameRelay اشاره کرد، از این پروتکل هاجهت اتصال شعبات مختلف یک شرکت به همدیگرتوسط Router های سیسکو استفاده می شود. هر چند شبکه مخابراتی FrameRelay توسط مخابرات ایران پیاده سازی نشده است ولی برای فراگیرانی که علاقمند به شرکت در دوره های CCIE , CCNP هستند، یادگیری این تکنولوژی و کار عملی با آن اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که پروتکل وشبکه Frame Relay از آیتم های بسیار مهم در استاندارد آموزش CCNA می باشد. کامتک تنها موسسه آموزش سیسکو در ایران می باشد که در آن دانشجویان بصورت عملی سناریو CCNA مختلف را با استفاده از شبکه Frame Relay راه اندازی می کنند.

دوره آموزش CCNPنصب شبکه

پیشنیاز دوره:آموزش CCNA
آموزش CCNP در کامتک  بصورت کلاس های  CCIE LAB برگزار شده و تمامی مطالب مربوط به سه درس Route , Switch ,TSHOOT بصورت ترکیبی و بصورت یک تکنیک خاص برگزار می گردد.
دانشجویان بعد از اتمام آموزشCCNP به راحتی می توانند در دوره ی  CCIE LAB شرکت می نمایند. در این دوره نیزدانشجویان تمامی سناریوهای دوره را روی CCIE Rack پیاده نمایند. این شیوه برگزاری منحصراً مربوط به آقای مهندس شاهی می باشد.  دانشجویان پس از اتمام آموزش CCNP  به یک حدی از توانایی در زمینه    Routing ،    Switching ، Troubleshooting می رسند که خود را یک سر و گردن بالاتر از تمامی فراگیرانی می بینند که دوره آموزشی خود را در هر موسسه آموزشی در هر کشوری گذارنیده اند. در این دوره آموزشی در طی یک جلسه به توضیح و پیاده سازی تکنولوژی آموزشی مربوط به آن جلسه پرداخته شده (سناریو توسط استاد پیاده سازی می شود) و در جلسه بعدی دانشجویان دوره  همان  سناریو را باید پیاده سازی  و Troubleshoot نمایند. در طی این دوره Troubleshooting به صورت عملی در حین پیاده سازی سناریو ها آموزش داده می شود.
تنها مدرسینی توان تدریس این دوره به صورت ترکیبی را دارا می باشند که در دوره های CCIE LAB  کامتک شرکت نموده و به این سطح از توانایی رسیده باشند.
دوره Switch همان BCMSN نسخه قبلی آموزش CCNP می باشدکه باکمی تغییرات به نامSwitch تغییر داده شده و دوره Route نیز همان BSCI نسخه قبلی دوره CCNP می باشد که به نام Route تغییرداده شده است.TSHOOT سرفصل جدید آموزش CCNP می باشد که در این دوره مباحث مختلف در راستای  Troubleshooting توسط سیسکو گنجانده شده است. ظاهراً با توجه به اینکه موضوع Troubleshooting در امتحان CCIE LAB خیلی بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است ، سیسکو سعی دارد که فراگیرانی که در سطح آموزش CCNP هستند را بیشتر درگیر این موضوع بکند. دراین دوره مباحث زیر گنجانده شده است:دراین دوره مباحث زیر گنجانده شده است:

 • Cisco Catalyst Switch Troubleshooting
 • Routing Protocols Troubleshooting
 • آشنایی با ابزارهای Troubleshooting
 • Redistribution Troubleshooting
 • IP & IP V6 Troubleshooting
 • BGP Troubleshooting
 • Security Troubleshooting

آموزش CCIE Routing & Switching
این مقطع بالاترین سطح آموزشی سیسکو در شاخه های مختلف می باشد. دارنده این مدرک دارای توانمندی های بسیار بالا در نصب و راه اندازی ، طراحی و پیاده سازی و مهم تر از همه Troubleshooting می باشد. چنین فردی پیچیده ترین سنایورهای شبکه را توانسته پیاده سازی و عیب یابی کند.
بنابراین از تجربیات این فرد می توان در طراحی و پیاده سازی سناریوهای بزرگ و پیچیده بهره برد. جهت دریافت این مدرک در دو آزمون نمره قبولی باید کسب کنیم. آزمون اول CCIE Written نام دارد.
آزمون CCIE همانند سایر آزمون های سیسکو توسط شرکت VUE  برگزار می گردد که حدوداً بین 90 تا 110 سوال را باید در این آزمون پاسخ دهیم. آزمون دوم CCIE LAB می باشد.
امتحان LAB به دوبخش تقسیم می شود. بخش اول صرفاً Troubleshooting بوده و مدت آن دوساعت می باشد .
بخش دوم پیاده سازی یک سناریو اختصاص داده می شود و 6ساعت به طول می انجامد. جهت قبولی در این آزمون علاوه برداشتن دانش مورد نیاز باید توانایی پیاده سازی و Troubleshooting سناریوهای پیچیده را داشته باشید. دوره آموزش CCIE علاوه بر انتقال دانش موردنیاز به شما با ارائه سناریوهای مختلف تحت نظر مدرس CCIE مجرب راه را برای شما سهل و ساده می نماید. در کامتک جهت یادگیری و آمادگی آزمون CCIE R&S در دو سطح پایه و پیشرفته برگزار میکنیم.
در طی این دو دوره کلیه مطالب CCIE Written  و CCIE LAB در قالب 20 سناریو آموزش داده می شود این دوره تخصصی ترین دوره آموزش سیسکو در کامتک میباشد.

ویژگی‌های برتر دوره‌های کامتک
ارائه جزوه، فیلم آموزشی از کلاسها

برای هر رشته فیلم آموزشی، PDF، جزوه های تایپ شده، نقشه مدارات، سرویس منوال و کتاب داریم.

کارهای عملی و کاربردی بر روی انواع مدل‌ها

انواع بردهای مختلف از جدیدترین برندها بصورت سالم و خراب در کارگاههای آموزشی کامتک مهیا است.

برگزاری کلاس‌های فوق پیشرفته

نکات مهم در تعمیر برد، روشهای اصولی عیب یابی طبق استانداردهای بین المللی و راهکارهای تعمیرات

منتخب بهترین اساتید مجرب و متخصص

کامتک با گزینشهای سخت با تجربه ترین اساتید متخصص و تعمیرکار را برای کلاسهای آموزشی گلچین میکند.

ارائه مدرک بین المللی و پشتیبانی فنی

ارائه رزومه کاری معتبر و بین المللی با قابلیت پیگیری و ماهها پشتیبانی فنی توسط کامتک بصورت آنلاین

روشهای راه اندازی بهترین تعمیرگاه

کارگاه شما را با بهترین و بصرفه ترین ابزارهای روز تجهیز میکنیم؛ پیشنهاد بهترین راه اندازی کسب و کار

ارسال پیام در واتساپ